Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> У Київському університеті права НАН України відбувся День відкритих дверей
У Київському університеті права НАН України відбувся День відкритих дверей
     29 квітня 2017 року в Київському університеті права НАН України відбувся День відкритих дверей. До університету завітали випускники загальноосвітніх навчальних закладів, випускники коледжів та вищих навчальних закладів – потенційні абітурієнти, а також їх батьки.

     З великим задоволенням гості нашого університету познайомились з роботою наукової бібліотеки, відвідали тематичні кабінети аграрного права імені В.І. Семчика та історії українського права ім. академіка М.П. Василенка, лабораторію криміналістики, цілий ряд унікальних музеїв: «Музей етнографії» з експозицією рушників, вишитих орнаментами всіх регіонів України, «Музей контрафактної продукції (підробок) Українського альянсу по боротьбі з підробками та піратством», «Музей кібернетики», перлину музейної університетської галереї – Музей криміналістики ім. Ганса Гросса, який створювався з метою формування стратегії, тактики і мистецтва оволодіння студентами знань, практичних навичок і вмінь застосування криміналістичної техніки, оформлення матеріалів для проведення криміналістичних експертиз, ознайомлення з тактикою й методикою проведення слідчих дій.

     Абітурієнти мали можливість ознайомитися з науковим доробком викладачів КУП НАНУ, інформацією про досить насичене студентське життя в університеті. Також вступники мали нагоду безпосередньо поспілкуватися з керівництвом університету та представниками Студентського парламенту.

     Від імені ректора, професора Юрія Ладиславовича Бошицького та адміністрації університету, проректор з наукової та науково-педагогічної роботи  Олена Василівна Чернецька привітала абітурієнтів у стінах Київського університету права НАН України. Вона розповіла про університет, напрями його діяльності, пріоритети, яких у навчанні та вихованні молоді дотримується колектив університету. Також поінформувала присутніх щодо умов набору на навчання до університету у 2017 році та за якими спеціальностями готують в університеті фахівців.

   Директор центру соціально-гуманітарної роботи та грантів Галина Петрівна Левківська розповіла про загальноуніверситетські проекти, що діють в університеті та акцентувала увагу на історичній довідці походження назви адміністративного району Святошинський м. Києва.

     День відкритих дверей вселяє надію, що присутні випускники загальноосвітніх навчальних закладів, коледжів та вищих навчальних закладів оберуть саме Київський університет права НАН України під час вступної кампанії 2017 року.
Прес-центр КУП НАНУ


 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg