Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
У Київському університеті права НАН України відбувся День відкритих дверей
     21 березня 2015 року в Київському університеті права НАН України відбувся День відкритих дверей, на який завітали майбутні абітурієнти. Серед присутніх – випускники шкіл та студенти випускного курсу коледжів, які готують юристів за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодшого спеціаліста.

     Гості університету – майбутні студенти та їх батьки – мали нагоду познайомитися з особливостями організації освітнього процесу та наукової роботи в КУП НАНУ. Майбутні студенти відвідали наукову бібліотеку, лабораторію криміналістики, кабінет Студентського парламенту, етнографічну кімнату, тренажерну залу тощо.

     Абітурієнти ознайомилися з науковим доробком викладачів КУП НАНУ, посібниками та підручниками, а також найрізноманітнішими буклетами про досить насичене студентське життя в Університеті. Також вступники мали нагоду безпосередньо поспілкуватися з проректорами, деканами факультетів, завідувачами кафедр, керівниками структурних підрозділів, представниками Студентського парламенту.

     Київський університет права НАН України представляв ректор, професор, Заслужений юрист України Юрій Ладиславович Бошицький, серед запрошених гостей на заході був присутній директор Інституту держави і права ім. В.М. Корецького НАН України, д.ю.н., академік НАН України Юрій Сергійович Шемшученко.
     З нагоди Дня відкритих дверей та в рамках розвитку міжнародних зв’язків Київського університету права НАН України відбулась зустріч з доктором Університету Зелена Гора (Польща) – Йоганною Осієвич. Гості отримали можливість спілкування безпосередньо як з викладачами Київського університету права НАН України, так і представником зарубіжного вузу - Університету Зелена Гора (Польща).

     Окремо була акцентована увага на роз’ясненнях Правил прийому у 2015 році. Відбулась презентація спеціалізацій: «Міжнародне публічне право», «Міжнародне приватне право», «Право ЄС» - доповідачі Е.В. Тітко, І.М. Проценко, Н.Б. Мушак; «Суд. Адвокатура. Прокуратура», «Цивільне та трудове право», «Господарсько-правова» - доповідачі О.О. Кваша, Г.З. Огнев’юк, О.Ш. Чомахашвілі.
     Кожен з присутніх мав нагоду поставити запитання, які його турбували, і відразу отримували на нього компетентну, вичерпну відповідь.

     Повну інформацію про життєдіяльність КУП НАНУ охочі могли довідатися з університетської газети «Калейдоскоп університетських подій», яка розповсюджувалася серед гостей.

     Під час проведення заходу – Дня відкритих дверей, в стінах Університету звучала класична музика квартету «Франческа». Музика має величезний вплив на інтелектуальні здібності і можливості людини, адже мелодія музики сприяє збільшенню емоційної людської активності.
     Саме такими заходами Київський університет права НАН України представляє гостям креативність та інноваційність підходів до навчального процесу в стінах університету.

 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg