Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
У Київському університеті права НАН України відбувся круглий стіл на тему: «Актуальні аспекти діяльності ООН в Україні»
     24 жовтня 2017 року світове співтовариство відзначає Міжнародний день Організації Об'єднаних Націй. Цей день є річницею з моменту прийняття Статуту ООН – документу, який описує всі цілі та напрями в роботі ООН.
До 72-ї річниці ООН кафедрою міжнародного права та порівняльного правознавства було проведено круглий стіл на тему: «Актуальні аспекти діяльності ООН в Україні». На початку круглого столу студенти проглянули відео звернення генерального секретаря ООН Антоніу Гутерреша до 72-ї річниці ООН, де він висвітлив основні виклики діяльності Організації. Студенти презентували свої проектні роботи, де висвітлювали різноманітні сучасні питання діяльності ООН в Україні. Зокрема, було зазначено, що ООН в Україні співпрацює з урядом і народом України з метою розбудови культури гідності, завдяки розумінню та повазі до прав людини, для забезпечення миру та перетворень в Україні.
Крім того, було розглянуто питання діяльності Команди ООН на Сході України, яка складається з одинадцяти агенцій, фондів та програм, які присутні на Сході України. Ця платформа спрямована на покращення координації та результатів роботи ООН з відновлення, побудови миру і розвитку на підконтрольних урядові територіях на Сході Україні.
    Також було проаналізовано Національну доповідь Уряду України про «Цілі сталого розвитку: Україна» від 15 вересня 2017 року, яка визначає базові показники для досягнення Цілей сталого розвитку.  У доповіді представлені результати адаптації 17 глобальних Цілей сталого розвитку з урахуванням специфіки національного розвитку.
    Особливу зацікавленість викликали питання діяльності ООН в молодіжній сфері. Зокрема, Система ООН в Україні координує свою роботу з молоддю та заради неї завдяки Робочій групі у справах молоді, а також  Молодіжної консультативної ради ООН. У цьому напрямку ООН інтенсивно співпрацює з Міністерством у справах молоді і спорту України та іншими національними партнерами, в рамках розробки нової Молодіжної програми на 2015-2020 роки, ключові моменти якої було відображено в презентаціях студентів.
Необхідно відзначити презентації Чміль Софії, Руденко Сніжани, Горелік Надії та Бобрової Тетяни, які були ґрунтовними, цікавими та підготовленими на високому рівні.
2st1s.jpg
2st2s.jpg
2st3s.jpg
 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg