Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
У Київському університеті права НАН України відбувся семінар-дискусія “Концептуальні особливості теорій міжнародних відносин”
     26 жовтня 2017 р. кафедрою міжнародного права і порівняльного правознавства було проведено інтерактивний семінар-дискусію: “Концептуальні особливості теорій міжнародних  відносин”.
 Під час семінару-дискусії було розглянуто наукову суть найбільш важливих проблем взаємодії держав та інших акторів міжнародних відносин.
     Утворення держав та розвиток політичних і торгових стосунків між ними з усією актуальністю поставив на порядок денний проблему їх взаємовідносин.  Упродовж усього існування людства стосунки між державами визначались численними суперечностями, які неодноразово призводили до вибуху кривавих збройних конфліктів. Науковий інтерес до дослідження міжнародних відносин, починаючи від Античних часів, зосереджувався на розв'язанні дилеми "війни і миру", співвідношення яких учені у той чи інший спосіб намагались розтлумачити. Тому актуальність вивчення теорій міжнародних відносин полягає в тому, що вони дозволяють в тій чи іншій мірі пізнати суперечливість міжнародного життя.
    Під час семінару-дискусії були розглянуті питання особливостей сучасного етапу міжнародного правопорядку, феміністичну теорію міжнародних відносин, теорію неореалізму, марксистську теорію міжнародних відносин, теорію конструктивізму, концепцію зіткнення цивілізацій С. Хантінгтона та інші. Після кожної доповіді було коротке обговорення презентації. Усі роботи були представлені на високому рівні, особливо творчою була робота Маленко Дар’ї.
1st1s.jpg
1st2s.jpg 1st3s.jpg
 
 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg