Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
У КУП НАН УКРАЇНИ ВІДБУЛАСЯ ПРЕЗЕНТАЦІЯ ГУРТКА «КОНВЕНЦІЯ В ДІЇ: ТЕОРЕТИЧНІ ТА ПРАКТИЧНІ АСПЕКТИ»
      5 жовтня 2017 року кафедрою міжнародного права і порівняльного правознавства під головуванням к.ю.н. Харчука О.О. відбулась презентація гуртка «Конвенція в дії: теоретичні та практичні аспекти». Викладачі кафедри Лебідь В.П. та Кортукова Т.О. презентували студентам факультету правознавства та міжнародних відносин план роботи гуртка.

      Метою гуртка є отримати теоретичні знання щодо дії Європейської конвенції про захист прав людини та основних свобод 1950р.  та практичні навики по веденню справ в Європейському суді з прав людини.
    Структура роботи гуртка поділяється на теоретичну та практичну частину. В теоретичній частині будуть розглянуті наступні питання: позитивні зобов'язання держав у сфері прав людини; наслідки ратифікації  ЄКПЛ для України; права закріплені в Конвенції та прецедентну практику ЄСПЛ. В практичній частині будуть розглядатись питання підготовки заяви для подання в ЄСПЛ. Зокрема, розглянуться правила прийнятності скарги, вичерпання всіх національних засобів захисту, дотримання 6 місячного строку та винятки з цього правила, особливі режими розгляду скарг та правила заповнення формуляру до ЄСПЛ. На етапі комунікації будуть досліджуватись питання прийняття заяви до розгляду Судом, заперечення Уряду України, коментарі Заявника на Заперечення Уряду, справедлива сатисфакція. В блоці винесення рішення розглянемо питання вступу рішення в силу та виплата компенсації у разі порушення; внесення змін до рішення та перегляду рішення у Великій палаті.

     Наступне засідання гуртка відбудеться 18 жовтня 2017 о 15.00 в 123 ауд. Запрошуємо приєднатись усіх бажаючих. По завершенню презентації студенти факультету правознавства та міжнародних відносин виявили високу зацікавленість у роботі гуртка та привітали організаторів оплесками. 

ax2.jpg
ax1.jpg
ax3.jpg
 
 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg