Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> У КУП НАН України відбувся День відкритих дверей
У КУП НАН України відбувся День відкритих дверей
    17 березня 2018 року в Київському університеті права НАН України відбувся День відкритих дверей.

    З великим задоволенням гості нашого університету відвідали тематичні кабінети аграрного права імені В.І. Семчика та історії українського права ім. академіка М.П. Василенка, лабораторію криміналістики, цілий ряд унікальних музеїв: «Музей етнографії» з експозицією рушників, вишитих орнаментами всіх регіонів України, «Музей контрафактної продукції (підробок) Українського альянсу по боротьбі з підробками та піратством», «Музей кібернетики», перлину музейної університетської галереї – Музей криміналістики ім. Ганса Гросса, який створювався з метою формування стратегії, тактики і мистецтва оволодіння студентами знань, практичних навичок і вмінь застосування криміналістичної техніки, оформлення матеріалів для проведення криміналістичних експертиз, ознайомлення з тактикою й методикою проведення слідчих дій.
dvd1.jpg
dvd2.jpg
dvd3.jpg
dvd10.jpg dvd11.jpg dvd12.jpg


    Абітурієнти мали можливість ознайомитися з науковим доробком викладачів КУП НАНУ, інформацією про досить насичене студентське життя в університеті.

    З вітальним словом до присутніх звернувся ректор КУП НАНУ, професор Ю.Л. Бошицький. Він розповів про університет, напрями його діяльності, пріоритети, яких у навчанні та вихованні молоді дотримується колектив університету. Також ректор ознайомив зі структурою університету, організацією освітнього процесу, окремо зупинився на міжнародних зв’язках вишу, його партнерах, участі в нових проектах. Ю.Л. Бошицький підкреслив, що, навчаючись в університеті, можна отримати якісну освіту європейського зразка.

    Також під час заходу вступники мали нагоду безпосередньо поспілкуватися із завідувачами кафедр та керівниками структурних підрозділів.

    О.В. Михайленко ознайомила присутніх з особливостями прийому 2018 року та відповіла на усі запитання.
dvd4.jpg
dvd5.jpg dvd6.jpg
dvd7.jpg dvd8.jpg dvd9.jpg


    Захід пройшов доволі насичено. Щиро сподіваємось, що інформація, отримана під час Дня відкритих дверей, була цікавою та корисною як для абітурієнтів, так і для їхніх батьків. Маємо надію, що присутні абітурієнти оберуть саме Київський університет права НАН України під час вступної кампанії 2018 року.

 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg