Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
У КУП НАН України відбувся День відкритих дверей
     У Київському університеті права НАН України 24 березня 2012 року відбувся День відкритих дверей, на який завітали випускники шкіл-майбутні абітурієнти та їхні батьки.
     У червоному атріумі кожен міг довідатися про Київський університет права НАН України із виставки, яка була організована спеціально до цього заходу. На виставці були представленні наукові праці викладачів, найрізноманітніші буклети, а також вступники мали змогу безпосередньо поспілкуватися з проректорами, завідувачами кафедр, керівниками структурних підрозділів, Студентським парламентом. Для всіх охочих навчатися у КУП НАНУ були відкриті лабораторії, кабінети, науково-навчальна бібліотека, етнографічний куточок в кімнаті студентського самоврядування, спортивна зала, спортивний комплекс «НІ-jump» та багато іншого. Відвідувачі мали змогу не лише познайомитись з Університетом під час екскурсії, яку проводили представники Студентського парламенту, а й перевірити рівень своїх знань з «Історії України», «Української мови і літератури» та «Англійської мови» під час вікторини.

     У вікторині взяли участь усі охочі. За рішенням ректорату всі учасники вікторини отримали сертифікати, які дають право на 5% знижку в оплаті за навчання.
     По завершенню вікторини відбулася зустріч з керівництвом Університету, де було акцентовано увагу на тому, що Університет є єдиним навчально-науковим комплексом в системі Національної академії наук України, який готує фахівців у сфері правознавства. Особливо зацікавили присутніх креативні проекти, започатковані в КУП НАНУ: «Інтелектуальна власність в Україні – перлини сучасного мистецтва для студентської молоду», «Пізнай всій край», «Сьогодні зі спортом – завтра з майбутнім» тощо. Інноваційною формою навчання є майстер-класи, які проводять знані вітчизняні та зарубіжні науковці у галузі юриспруденції, юристи-практики, державні діячі як України так і зарубіжних країн.

     Кожен з присутніх мав нагоду поставити запитання і отримати на нього вичерпну відповідь. Вичерпну інформацію про КУП НАНУ охочі могли довідатися із газету, яку видає університет «Калейдоскоп університетських подій», яка розповсюджувалася серед гостей.

     Сподіваємося, що у наш студентський колектив увійде багато нових і перспективних людей, які згодом стануть фахівцями своєї справи.
Ласкаво запрошуємо на навчання
до Київського університету права НАН України!


 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg