Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> У КУП НАН України відбувся майстер-клас міністра закордонних справ Угорщини (1990-1994 рр.) Гези Єсенського
У КУП НАН України відбувся майстер-клас міністра закордонних справ Угорщини (1990-1994 рр.) Гези Єсенського
     26 березня 2018 року в рамках нового проекту Київського університету права НАН України «Діалоги відомих особистостей світу зі студентами» відбувся майстер-клас міністра закордонних справ Угорщини (1990-1994 рр.), пана Гези Єсенського. На майстер-класі були присутні студенти II-IV курсів та професорсько-викладацький склад університету.
     Пан Геза Єсенський розповів присутнім про особливості національних меншин різних країн світу, зокрема, щодо історичних етапів їх розвитку, притаманних національним меншинам з різних куточків світу.
     Майстер-клас високого гостя з Угорщини носив інтерактивний характер: студенти мали можливість не тільки отримати інформацію, але й приймати активну участь в обговоренні актуальної теми про європейську інтеграцію та забезпечення послідовної і дієвої підтримки Угорщиною євроінтеграційних і євроатлантичних прагнень України.
gesu1.jpg gesu2.jpg
gesu3.jpg

     Зі свого боку пан Геза Єсенський поставив низку питань студентам стосовно поняття та особливостей національних меншин, на які із задоволенням відповіли представники студентства, висловивши свої думки та показавши високий рівень знань у різних галузях міжнародного та національного права, які вони здобули у стінах Київського університету права Національної академії наук України.
     Після зустрічі з угорським гостем студенти зазначили, що подібні заходи з відомими представниками вітчизняних та іноземних політичних, дипломатичних, урядових та наукових кіл надають змогу удосконалювати знання у галузі права та навички спілкування англійською мовою.

Прес-центр КУП НАНУ
 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg