Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> У КУП НАН України відбувся майстер-клас Радника Національної асамблеї Угорщини пана АНДРАША КАДАША
У КУП НАН України відбувся майстер-клас Радника Національної асамблеї Угорщини пана АНДРАША КАДАША
    17 грудня 2018 року у Київському університеті права НАН України виступив з майстер-класом Радник Національної асамблеї Угорщини пан Андраш Кадаш. Тема майстер-класу була присвячена особливостям діяльності Національної асамблеї Угорщини та її відомств.
    У процесі дискусії, Андраш Кадаш відстежив історичну еволюцію нормативно-правового механізму функціонування Національної асамблеї Угорщини, особливостей виборчої системи в Угорщині, структури, складу і діяльності даної інституції.
cardash1.jpg
cardash2.jpg
cardash3.jpg

    Зокрема, доповідач розповів, що Національна асамблея Угорщини, однопалатний орган складається з 199 депутатів, обраних на 4 роки. Вибори членів засновані на змішаній виборчій системі, що включає вибори по одномандатних і багатомандатних округах. Політична партія, щоб пройти в парламент має подолати відсотковий бар'єр 5% від загального числа голосів, однак це не відноситься до самовисуванців в одномандатних округах. При цьому,  Національна асамблея складається з 25 постійних комітетів, які збираються в будівлі угорського парламенту в Будапешті з 1902 року.
cardash4.jpg
cardash5.jpg cardash6.jpg

    Знаковим є те, що Андраш Кадаш відвідав понад 15 парламентів світу та мав змогу попрацювати в них і на власні очі побачити особливості функціонування парламентів у різних куточках світу. Тому окрім теоретичних знань, доповідач зміг також поділитися практичними особливостями діяльності інституцій, що є безцінним для професійної діяльності майбутніх юристів та юристів-міжнародників.
cardash7.jpg
cardash8.jpg
cardash9.jpg

    По завершенню майстер-класу Андраш Кадаш звернувся до студентів з надихаючою промовою щодо важливості плідного навчання задля побудови успішної кар’єри. Варто заначити, що доповідь поважного гостя викликала особливе пожвавлення серед студентів, які активно задавали питання та вели жваву дискусію з доповідачем.
Прес-центр Ради молодих вчених КУП НАНУ
 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg