Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> У КУП НАНУ продовжується підсумкова атестація здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня спеціальності 081 «Право»
У КУП НАНУ продовжується підсумкова атестація здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня спеціальності 081 «Право»
1
    У Київському університеті права НАН України 3 червня 2020 року відбувся другий етап проведення Підсумкової атестації здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня ОПП «Право» спеціальності 081 «Право» заочної форми навчання у формі комплексного екзамену зі спеціальних дисциплін.
   Члени Екзаменаційної комісії конструктивно, у відповідності зі встановленими МОН України вимогами,  провели засідання та відмітили фаховість підготовки студентів КУП НАН України. В процесі обговорення, неодноразово екзаменаторами та студентами-випускниками підіймалися питання правозастосування, теорії держави і права, проблеми цивільного права, висвітлювались колізії господарського права та процесу, трудового права та останні нормативні зміни в  кримінальному праві та процесі. 
     По закінченню роботи Екзаменаційної комісії студентів привітали  з успішно складеним комплексним випускним іспитом за спеціальністю 081 «Право», також було додатково наголошено на важливості продовження навчання в аспірантурі Київського університету права НАН України. 
      Всіх випускників запрошено на навчання до аспірантури КУП НАН України для здобуття наукового ступеня «доктор філософії», оскільки це є особливо важливим за для їх професійного зростання.
Юридичний факультет КУП НАН України
 

Підписка на новини


Контакти

 

Поштова адреса:
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

 

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg