Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> У КУП НАНУ розпочався новий навчальний рік
У КУП НАНУ розпочався новий навчальний рік
1
У Київському університеті права НАН України традиційно 1 вересня розпочався новий навчальний рік. Пандемія COVID-19 у цьому році внесла суттєві корективи у життя всього суспільства, видозмінила підходи до освітніх процесів, змістивши чималу частину аудиторних занять в онлайн простір. 
Керівництвом університету було прийнято рішення розпочати освітній процес у змішаній формі, використовуючи можливості дистанційних технологій. Так, здобувачі вищої освіти, які не мають можливості прибути для очної участі у навчанні, долучилися до занять у синхронному режимі за допомогою Skype.
З метою попередження розповсюдження коронавірусної хвороби студенти, які працювали в аудиторіях, дотримувалися усіх протиепідемічних заходів.
Ректор університету Ю.Л. Бошицький привітав студентів із Днем знань, звернув увагу на необхідність посилення заходів безпеки для боротьби з коронавірусом, а також побажав молоді бути допитливими, наполегливими, творчими та ініціативними до мети та оскільки сьогодні наша держава потребує висококваліфікованих фахівців-юристів.
Прес-Центр КУП НАНУ
 

Підписка на новини


Контакти

 

Поштова адреса:
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

 

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg