Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
У КУП НАНУ відбулась Міжнародна науково-практична конференція «VІ Наукові читання присвячені пам’яті В.М. Корецького»
     21 лютого 2013 р. під егідою Київського університету права НАН України та Інституту держави і права ім. В.М.Корецького НАН України відбулася Міжнародна науково-практична конференція «VІ Наукові читання, присвячені пам’яті В.М. Корецького». участь у якій взяли провідні науковці, аспіранти та студенти вищих навчальних закладів, представники установ, організацій, зокрема Вісконсінського міжнародного університету (Великобританія), Університету Регенсбурга (Німеччина), Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Київського національного лінгвістичного університету, Національної академії внутрішніх справ, Українського державного університету фінансів та міжнародної торгівлі, Науково-дослідного інституту інтелектуальної власності НАПрН України, Всесвітньої організації інтелектуальної власності (м. Женева, Швейцарія), Російської державної академії інтелектуальної власності, Київської міської державної адміністрації, Благодійного фонду «Книги України» та ін.

     На адресу організаторів та учасників конференції надійшли листи вітання від Президента Національної академії наук України, академіка НАН України Б.Є.Патона, Голови Союзу юристів України, Президента Всесвітньої організації юристів В.О.Євдокимова, Президента Інституту правової політики М. Оніщука, Декана Юридичного факультету Варненського вільного університету ім. Черноризца Храбра Петра Христова, в яких зокрема зазначається, що започаткований Київським університетом права НАН України та Інститутом держави і права ім. В.М.Корецького НАН України такий науковий форум в пам'ять Володимира Михайловича Корецького є не лише символічним, а й має глибоку наукову та освітянську мету, оскільки відродження інтересу науковців та публічне обговорення наукової спадщини видатного вченого юриста-міжнародника, а також продовження проведення наукового пошуку у сфері міжнародного права та порівняльного правознавства, наближає Україну до формування власне національної правової системи на основі міжнародних стандартів та принципів. Науковий форум дозволяє гармонійно поєднати наукову діяльність, фахове спілкування видатних вчених у сфері національного і міжнародного права, аспірантів та студентської молоді, розширювати коло наукових інтересів та зв’язків з представниками інших вищих наукових закладів та наукових шкіл.

     У роботі конференції взяли участь почесні гості, а саме:
     Михал Свантнер, директор відділу з питань співробітництва з деякими країнами Європи та Азії Всесвітньої організації інтелектуальної власності (ВОІВ), м. Женева, Швейцарія;
Карпова Катерина, доктор (Dr. Jur.), науковий співробітник, викладач кафедри цивільного права, а також німецького, європейського і міжнародного процесуального права Університету Регенсбурга (Німеччина);
     Близнець Іван Анатолійович, ректор Російської державної академії інтелектуальної власності, дійсний державний радник Російської Федерації 3 класу, д.ю.н., професор;

     З привітальним словом до учасників конференції звернувся ректор Київського університету права НАН України, професор, Заслужений юрист України Бошицький Ю.Л., в якому зазначив, що проведення наукового форуму присвячено видатному українському науковцю та державному діячу, стало вже традицією для університету, оскільки дозволяє гармонійно поєднати наукову діяльність, фахове спілкування видатних вчених у сфері міжнародного і національного права, розширювати коло наукових інтересів та зв’язків з представниками інших вищих навчальних закладів та наукових шкіл. І тому, такий щорічний науковий форум в пам'ять В.М.Корецького, має глибоку наукову та освітянську мету. Поряд з цим, університет вшановує пам'ять про В.М.Корецького і традиційно проректор з гуманітарної освіти та виховної роботи Левківська Г.П. та студенти покладуть квіти до могили відомого вченого.

     Конференція проходила у формі пленарного засідання, під час якого були обговорені питання ролі наукової спадщини В.М.Корецького для сучасного стану науки міжнародного права та порівняльного правознавства.

     У наукових доповідях, проголошених на пленарному засіданні піднімалися питання, зокрема основних тенденцій розвитку захисту прав людини в Німеччині (Карпова Катерина, доктор (Dr. Jur.), науковий співробітник, викладач кафедри цивільного права, а також німецького, європейського і міжнародного процесуального права Університету Регенсбурга (Німеччина)); тенденцій розвитку інституту міжнародно-правового визнання держав (Савчук К. О., старший науковий співробітник Інституту держави і права ім. В.М.Корецького НАН України, к.ю.н.); В.Н. Денисов - послідовник традицій В.М. Корецького (Нипорко Ю. І., доцент Київського університету права НАН України, к.ю.н.); міжнародне право як головний елемент світового правопорядку (Мельник С., студентка Політико-правового коледжу «АЛСКО». Науковий керівник - Оніщенко Н.М., д.ю.н., професор) та ін.

     Міжнародна науково-практична конференція «VІ Наукові читання, присвячені пам’яті В.М.Корецького» відбулася на високому організаційному та науковому рівні. Обрана тема науково-практичної конференції послугувала плідним підґрунтям для обміну думками із зазначеної проблематики. У зв’язку з актуальністю піднятих питань за результатами конференції буде опублікована збірка матеріалів тез та доповідей учасників конференції.

    В рамках проведення конференції відбувся фінальний етап конкурсу наукових робіт ім. В.М.Корецького «Права людини в сучасному світі: погляд молоді» серед учні загальноосвітніх шкіл , за результатами якого, переможці були нагородженні ДИПЛОМАМИ. Дипломи переможцям вручив ректор університету, професор Ю.Л.Бошицький.

     За результатами Міжнародної науково-практичної конференції «VІ Наукові читання, присвячені пам’яті В.М.Корецького» її учасниками підготовлені та схвалені Рекомендації.
Оргкомітет конференції

 

Підписка на новини
Контакти

 

Поштова адреса:
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

 

Більше »