Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> У КУП НАНУ відбулась зустріч з представниками Організації Об’єднаних Націй в Україні
У КУП НАНУ відбулась зустріч з представниками Організації Об’єднаних Націй в Україні
2 квітня 2019 року у Київському університеті права НАН України відбулась зустріч представників ООН в Україні пані Олени Лаби та пані Олени Марцинішин з представниками Ради молодих вчених та студенством Університету. Під час зустрічі обговорювались питання діяльності ООН в Україні, а також цілі сталого розвитку.
ugorec.jpg ugorec.jpg ugorec.jpg
Доповідачі зазначили, що Представництво ООН очолює Координатор системи ООН в Україні. Представництво співпрацює з міжнародними та регіональними організаціями, залучає значні кошти для розвязання різних нагальних проблем і досягнення цілей діяльності ООН. Кожна з агенцій ООН в межах своїх повноважень прагне розв’язати конкретні проблеми: подолання бідності і людський розвиток, захист довкілля і сталий розвиток, подолання наслідків чорнобильської катастрофи, боротьба з наркоманією і поширенням ВІЛ/СНІДу, юридична і гуманітарна допомога біженцям, професійне навчання безробітних, охорона здоров'я, підтримка дітей, жінок й інших вразливих верств населення. 
До того ж, на подолання вищезазначених проблем, були розроблені Цілі сталого розвитку, які ще називають “Глобальними цілями”. Вони є загальним закликом до дій, спрямованих на те, щоб покінчити з бідністю, захистити планету і забезпечити мир і процвітання для всі людей у світі.
ugorec.jpg ugorec.jpg ugorec.jpg
Спікери завітали до молоді вишу не лише для того, щоб розповісти про діяльність ООН в Україні, але й закликати студентів бути суспільно активними громадянами, піклуватися про навколишній світ та зокрема, підтримувати цілі сталого розвитку.
Приємним доповненням зустрічі став тренінг від представників ООН для студентів КУП НАНУ, під час якого були розглянуті питання як побудувати кар’єру міжнародного службовця в ООН, зокрема, з чого розпочинати, як шукати вакансії та успішно пройти співбесіду. По завершеню студенти мали можливість взяти участь в обговоренні та задати питання.
Прес-центр КУП НАНУ
 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg