Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
У КУП НАНУ відбулася юридична вікторина на кубок ректора «Ерудит права»
     21 травня 2014 р. у Київському університеті права НАН України за ініціативою кафедри теорії та історії держави і права, наукового товариства студентів і студентського парламенту відбулася юридична вікторина на кубок ректора «Ерудит права – 2014». У вікторині взяли участь 5 команд студентів першого курсу юридичного факультету та факультету міжнародних відносин.

     На вікторині були присутні: проректор з наукової та науково-педагогічної роботи О.В. Чернецька, проректор з гуманітарної освіти та виховної роботи Г.П. Левківська, в.о. декана юридичного факультету С.І.Бевз, декан факультету міжнародних відносин М.О. Дей, професорсько-викладацький склад кафедри.
     Знання студентів оцінювало журі  - завідувач кафедри теорії та історії держави і права В.М. Іванов, доценти К.С. Лісова,
В.І.Риндюк, старший викладач Р.П.Панасюк

     Команди продемонстрували свої знання в конкурсах: «Бліц-опитування», «Дуель команд», «Юридичний рахунок», «Ланцюжок» та «Інтелектуальний правовий турнір».
     За результатами вікторини перше місце посіла команда навчальної групи ПБ-11 «Капітани права» (капітан команди Невінчаний Микола). Команді-переможниці проректор з наукової та науково-педагогічної роботи О.В. Чернецька урочисто вручила кубок «Ерудит права», диплом і пам’ятні подарунки.
     Усі учасники вікторини також отримали сертифікати й подарункові набори юридичної  літератури.

    На завершення заходу О.В. Чернецька привітала  команду переможницю та подякував усім учасникам юридичної вікторини за ґрунтовні знання, вироблення командного духу в студентів та окреслила подальші перспективи інтелектуальних змагань студентської молоді.       

 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg