Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> У КУП НАНУ відбулася юридична вікторина на кубок ректора «Ерудит права-2018»
У КУП НАНУ відбулася юридична вікторина на кубок ректора «Ерудит права-2018»
     17 травня 2018 р. у Київському університеті права НАН України відбулася юридична вікторина у формі брейн-рингу на кубок ректора «Ерудит права – 2018», присвячена Дню науки в Україні.
     Мета заходу полягала в популяризації пізнавальної активності першокурсників у вивченні фундаментальних юридичних дисциплін, залученні студентської молоді до поглибленого вивчення правознавства.
erudit1.jpg
erudit2.jpg
erudit3.jpg

     У вікторині взяли участь  команди студентів першого курсу.   Учасників заходу привітав ректор КУП НАНУ Заслужений юрист України проф. Ю. Л. Бошицький.

     Знання студентів оцінювало журі - професор кафедри загальнотеоретичних та державно-правових дисциплін В. Іванов, професори кафедри галузевих правових наук П. Біленчук, Г. Семаков,  доцент кафедри іноземних мов І. Кудінова, Президент студентського парламенту О. Давидова
erudit4.jpg
erudit5.jpg
erudit6.jpg
     Команди продемонстрували свої знання в конкурсах: «Презентація команд», «Бліц-опитування», «Юридичний ланцюжок», «Конкурс капітанів» та ін.
erudit7.jpg erudit8.jpg
erudit9.jpg
     За результатами вікторини перше місце посіла команда «Союз правознавців» навчальної групи ПБ-11 (капітан команди Дмитро Даниленко). Команді-переможниці ректор КУП НАНУ Ю. Л. Бошицький урочисто вручив кубок «Ерудит права», Диплом переможця, та пам’ятні подарунки. Усі учасники вікторини також отримали грамоти й подарункові набори.
erudit10.jpg erudit11.jpg
erudit12.jpg
     За підсумками змагання кращі студенти також нагороджені поїздкою в Грузію для участі в літній школі з міжнародного права, яку організує юридичний факультет Батумського університету ім. Ш. Руставелі з 2018 року спільно з КУП НАНУ.
 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg