Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> У КУП НАНУ відбулася лекція авторитетного правника України О.В. Сукманової на тему «РОЛЬ ПРАВА ТА ПРАВНИКА В СУЧАСНОМУ СУСПІЛЬСТВІ»
У КУП НАНУ відбулася лекція авторитетного правника України О.В. Сукманової на тему «РОЛЬ ПРАВА ТА ПРАВНИКА В СУЧАСНОМУ СУСПІЛЬСТВІ»
1
21 вересня 2020 року в Київському університеті права Національної академії наук України в рамках реалізації проекту «Майстер-класи видатних юристів України студентам-першокурсникам» відбулася ознайомча лекція доктора юридичних наук, заступника міністра юстиції України 2017-2019 рр. О.В. Сукманової на тему «Роль права та правника в сучасному суспільстві».
Разом із лекторкою студенти занурилися в стародавні часи Давнього Риму та Давньої Греції, коли перші юристи людства – жерці (понтіфи) займалися тлумаченням законів для інших членів суспільства, розглянули роль правників у період Нового часу, коли вони були провідниками філософсько-правових ідей видатних мислителів, впливали на розбудову громадянських суспільств у Європі, на закладання фундаментів правової державності, а також на формування новітніх підходів до праворозуміння. Важливість професії юриста зростала в міру розвитку законодавства, підвищення регулюючого значення права в житті суспільства. 
О.В. Сукманова зауважила, що професія юриста, як своєрідний вид соціальної діяльності, вирізняється з-поміж інших цілим рядом специфічних властивостей, зумовлених тим значенням, яке мають право і законність у житті суспільства. Охорона законних інтересів і прав громадян, боротьба з правопорушеннями, висококваліфіковане вирішення юридичних проблем – є змістом повсякденної діяльності юристів і разом з тим являється їхнім професійним обов’язком. 
Студенти-першокурсники виявили жвавий інтерес до змісту лекції, активно ставили запитання не тільки щодо ролі права та правника в сучасному суспільстві, але й цікавилися порадами О.В. Сукманової щодо різних тем – наприклад, корисної для юриста професійної та художньої літератури тощо.
Прес-центр КУП НАНУ
 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg