Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> У КУП НАНУ відбулось засідання круглого столу на тему: «Сучасні проблеми правової системи України (кримінально-правовий та кримінологічний концепт)
У КУП НАНУ відбулось засідання круглого столу на тему: «Сучасні проблеми правової системи України (кримінально-правовий та кримінологічний концепт)

3 грудня 2019 року в Київському університеті права НАН України відбувся круглий стіл на тему: «Сучасні проблеми правової системи України (кримінально-правовий та кримінологічний концепт). Він був організований кафедрою кримінального права та процесу, а його учасниками стали студенти 4 курсу, аспіранти та викладачі.

ugorec.jpg ugorec.jpg ugorec.jpg

Відкрили засідання наукового заходу декан юридичного факультету Тарасевич Т.Ю. та проректор з адміністративної та наукової роботи Кайда Н.Я.,  зазначивши про актуальність та важливість обраної теми, що круглий стіл є майданчиком для обговорення найбільш важливих питань, надзвичайно важливих як для студентів, так і аспірантів. Адже, у сучасному світі посилюються інтеграційні процеси в багатьох сферах суспільного життя. Це стосується і правової сфери.  Спостерігається збільшення кількості вчинених злочинів, ускладнюється їх структура, виникають нові види злочинних посягань. Модератор заходу – доцент кафедри кримінального права та процесу Перелигіна Р.В.

ugorec.jpg ugorec.jpg ugorec.jpg

Доповідачі підготували розгорнуті повідомлення з даної тематики, підкріплені яскравими презентаціями. Було відзначено наступних студентів: Вовк Вікторія Володимирівна – «Проблема злочинності і тероризму в сучасному світі»; Ковальова Альона Олександрівна – «Особливості злочинності у циганських таборах»; Лопушанська Яна Вікторівна – «Жіноча злочинність в реаліях сьогодення»;  Марченко Ольга Юріївна – «Професійна злочинність»; Тарасенко Анна Миколаївна – «Фішинг в сучасних умовах»; Цируль Валерія Олегівна – «Латентність злочинів, пов'язаних із вандалізмом»; Маркус Юрій Євгенович – «Кіберзлочинність в Україні»;  Кошель Катерина Андріївна – «Кримінологічна характеристика особи насильницького злочинця».

ugorec.jpg ugorec.jpg ugorec.jpg

На завершення конференції із цікавою презентацією виступили професор кафедри кримінального права та процесу Біленчук Петро Дмитрович та аспірант Малій Микола Іванович, які висвітлили проблемні питання кіберзлочинності в Україні та перспективи їх подальшого вирішення.

В цілому круглий стіл пройшов динамічно, в робочій атмосфері. Студенти залюбки ставили питання доповідачам, обмінювалися думками. Безсумнівно, учасники проявили високий рівень обізнаності та схильність до критичного аналізу, що викликало плідну дискусію під час заходу.

  

Прес-центр КУП НАНУ.

 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg