Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> У КУП НАНУ відбулось засідання Ради молодих вчених
У КУП НАНУ відбулось засідання Ради молодих вчених
radamv.jpg      29 жовтня 2018 року відбулось засідання Ради молодих вчених Київського університету права НАН України.
     Із вітальним словом до аспірантів звернулась проректор з наукової роботи Кудерська Надія Іванівна, яка розповіла про основні напрямки розвитку наукового життя, закріплені в Плані наукової роботи КУП НАНУ. Завідувач відділу аспірантури Перелигіна Раїса Володимирівна розповіла про можливості в науковій сфері та презентувала актуальну літературу, корисну для написання дисертації.
     Варто наголосити, що якісна література – це той фундамент на якому має зростати кожен аспірант, що бажає досягти позитивних результатів в майбутньому. Під час навчання в аспірантурі має бути наявна відповідна інформаційна база науково-дослідницької роботи здобувачів вищої освіти, яка стала б основою для вдалого початку на шляху наукових звершень. Тому, сформована бібліотека аспіранта є першим кроком для якісного дослідження та написання дисертаційної роботи.
     Також, Голова Ради молодих вчених Кортукова Тамара Олександрівна розповіла про мету, завдання та основні напрямки діяльності Ради. Армаз Кахідзе Аміранович – аспірант КУП НАНУ з Батумі поділився досвідом забезпечення якості освіти Грузії.  
     Крім того,  на засіданні було обговорено покроковий план успішної підготовки здобувача вищої освіти ступеня доктора філософії та можливості і умови участі в закордонних програмах навчання і стажування для аспірантів.
Результатом зустрічі став корисний обмін інформацією щодо можливостей та перспектив навчання в Університеті та аспірантського життя в цілому.
 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg