Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> У КУП НАНУ відбулося відкриття виставки – «Графіка, яка об'єднує студентство»
У КУП НАНУ відбулося відкриття виставки – «Графіка, яка об'єднує студентство»
1
   У рамках проекту «Інтелектуальна власність України: перлини живопису для студентської молоді», що діє в університеті під патронатом ректора Юрія Бошицького, відбулося відкриття 45-ї презентації дипломних робіт студентів Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури творів графіки за темою: «Графіка, яка об'єднує студентство».
1 2 3

   У своєму вступному слові ректор зазначив, що дана виставка дає можливість студентам в стінах університету ознайомитися з арсеналом художньо-технічних засобів оригінальної і друкованої авторської графіки в поєднанні з комп’ютерними технологіями. Адже, метою проекту є духовне збагачення та залучення студентської молоді до перлин сучасного українського мистецтва, що сприяє поглибленню духовності, збагачення  ерудиції та компетентності майбутніх юристів.
4 5 6
   На заході були присутні почесні гості: Юрій Шемшученко – директор Інституту держави та права імені В.М. Корецького НАН України; Андрій Чебикін – ректор Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури; Остап Ковальчук – проректор з наукової роботи НАОМА, художник-живописець, член Національної спілки художників України; Василь Перевальський – завідувач кафедри графічного мистецтва НАОМА, народний художник України; Леонід Грицаєнко – завідувач кафедри конституційного права Чорноморського національного університету; Оксана Блажицька – член Вищої ради правосуддя; Сергій Брильов – член Національної Спілки Художників України, прес-служба НАОМА; Дмитро Ткач – професор кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства КУП НАНУ.
7 8 9
   Професорсько-викладацький склад та студенти надзвичайно вдячні Юрію Ладиславовичу за надану можливість спостерігати за розвитком сучасного українського мистецтва у стінах рідного університету.
10
Прес-центр КУП НАНУ
 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg