Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> У КУП НАНУ відбулося вручення дипломів випускникам
У КУП НАНУ відбулося вручення дипломів випускникам
1
   30 червня 2020 року відбулася урочиста церемонія вручення дипломів бакалаврам та магістрам, випускникам освітньо-професійних програм «Право» і «Міжнародне право» денної та заочної форм навчання  Київського університету права НАН України. Дипломи бакалавра отримали 136 здобувачів вищої освіти, дипломи магістра – 28.
   На урочистих зборах з вітальною промовою до випускників звернувся ректор університету, професор, заслужений юрист України Ю.Л. Бошицький, який тепло і сердечно привітав випускників із закінченням навчання в університеті та побажав їм зайняти гідне місце в житті, успішно реалізувавши себе в професійній діяльності. Випускники 2020 року отримали фахову підготовку в університеті відповідно до державних стандартів вищої освіти, з урахуванням новацій, що впроваджувались у освітній процес упродовж років навчання.
   Крім цього, ректор відзначив, що цінність підготовки фахівців полягає у наданні можливості здобувачам отримати якісну освіту, яка є показником спільної плідної роботи всього професорсько-викладацького складу та випускників.
   Ректор побажав випускникам успіхів в усіх справах, наполегливості, невичерпності сил, завзяття, професійних здобутків та закликав не зупинятися на досягнутому, оскільки саме вимоги сучасного життя роблять актуальнішим головний принцип сучасності: освіта протягом усього життя!
   Випускники висловили глибоку вдячність і шану всьому колективу університету за їх самовіддану працю, високий професіоналізм та побажали подальшої невичерпної творчої енергії, натхненного пошуку на ниві освітянської та наукової діяльності.
Прес-Центр КУП НАНУ
 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg