Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
У КУП НАНУ відбувся флеш-моб «Стежкою поколінь. Така небесна і земна…»
     В Україні День матері відзначається другої неділі травня згідно з Указом Президента України «Про День матері» від 10 травня 1999 року № 489/99.
     До присутніх звернувся ректор, професор Юрій Бошицький. Ректор зазначив, що мати – це людина, яка займає величезну роль в житті кожного з нас, вона підтримує в нелегкі часи та завжди бажає своїй дитині найкращого. Акцентував увагу на ролі сім’ї в вихованні суспільства будь-якої держави, що сім'я - основа суспільства і є берегинею людських цінностей, культури та історичної спадкоємності поколінь, чинником стабільності і розвитку. Завдяки сім'ї міцніє і розвивається держава, зростає добробут народу.
     Студентська купівська родина започаткувала проведення флеш-мобу «Стежкою поколінь. Така небесна і земна…» з метою відзначення таких знакових подій як День матері, День сім’ї та День Європи.
     Також до заходу долучилися студенти Кам’янець-Подільського агротехнічного коледжу,  які виразили велику вдячність за запрошення та чудову екскурсію щодо ознайомлення з матеріально-технічною базою університету, нагоду одержати історичну довідку про етимологію назви Святошинського району, пов’язану з іменами Преподобного Нестора Літописця та Миколи Святоші. Студенти «третьої столиці» України подарували бібліотечному фондові університету книгу «Кам’янець-Подільський».

     Почесне місце в заході посіли паперові журавлі, виготовлені студентами КУП НАНУ, запущені високо в небо як побажання Україні довголіття, миру та добробуту. Адже за повір’ями українців журавлі пробуджують у душах чуйність та щирість, змушуючи підняти погляд до небес і задуматися про щось важливе, вічне… Мама… Берегиня… Мир…

Інформаційна довідка.
День матері почався з подій в Сполучених Штатах Америки. У 1907 році американка Анна Джарвіс з Філадельфії виступила з ініціативою вшанування матерів у пам'ять про свою матір. Анна написала листи до державних установ, законодавчих органів і видатним особам з пропозицією один день у році присвятити вшануванню матерів. У 1910 році штат Вірджинія перший визнав День Матері офіційним святом.

Прес-центр КУП НАНУ

 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg