Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
У КУП НАНУ відбувся круглий стіл на тему: “Захист прав вразливих груп населення: за результатами зустрічі з Омбудсменом України”
     11 грудня 2013 року кафедрою цивільного та трудового права в рамках відзначення Міжнародного Дня захисту прав людини у КУП НАНУ, за підтримки ректора Ю.Л. Бошицького,  був проведений круглий стіл на тему : “Захист прав вразливих груп населення: за результатами зустрічі з Омбудсменом України”.
     На засіданні прозвучали доповіді стосовно захисту прав безпритульних дітей (доповідач Р.Кваша), біженців (доповідач Л.Наріжна), військовослужбовців (доповідач Д. Санченко) та трансгендерних осіб. На круглому столі обговорювалась також важливість практичної реалізації стандартів соціального захисту, встановлених Конституцією (доповідач А.Матат). Участь у круглому столі брали студенти, аспіранти та викладачі університету.

     Дискусія була особливо гостра стосовно захисту соціальних, особистих немайнових, медичних прав трансгендерних осіб. Проблематика цього питання була висвітлена аспіранткою кафедри цивільного та трудового права О.Ю. Покальчук. У своїй доповіді вона посилалась на порушення прав цієї категорії осіб в Україні, що стало предметом обговорення на зустрічі з Уповноваженим  Верховної Ради з прав людини 18 листопада 2013р. Про результати якої і повідомила учасників круглого столу доповідачка.

доцент
кафедри цивільного
та трудового права
КУП НАНУ
Огнев'юк Г.З.
 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg