Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
У КУП НАНУ відбувся майстер-клас на тему: «Наслідки вступу до ЄС для національної правової системи на прикладі Польщі»
     У рамках міжнародної співпраці між Київським університетом права НАН України та Гданським університетом на запрошення ректора, професора Юрія Бошицького 04 квітня 2017 року ВУЗ відвідала шанована делегація Гданського університету: професор Анджея Шміт, член сенатського комітету університету Бюджету та Фінансів; Анна Ритель-Варзохи, професор кафедри конституційного права та політичних інститутів факультету юриспруденції та адміністрування університету Гданська.
     Гданський університет – найбільший вищий навчальний заклад Північної Польщі. На одинадцяти факультетах навчається майже тридцять тисяч студентів, аспірантів і слухачів програм післядипломної освіти. Слід зазначити, що освітній процес цього університету забезпечує понад тисяча сімсот науково-педагогічних працівників.
     Юрій Ладиславович, відкриваючи майстер-клас науковців Гданського університету, зазначив, що обрана тематика є досить актуальною для майбутніх юристів-міжнародників за тематичною складовою та її практичним значенням за рахунок проведення заходу англійською мовою.  
     Завдяки інформативності презентації пані Анни Ритель-Варзохи, учасники майстер-класу змогли довідатися про актуальні проблеми Польщі щодо входження країни до Європейського Союзу. Зі слів науковця, однією з найбільших проблем були протиріччя між Конституцією Польщі та нормативними актами ЄС. Також було багато сказано про відношення суспільства Польщі  щодо вступу до ЄС, що підтвердило волевиявлення народу через проведення референдуму.

     Були наведені приклади статей Конституції Польщі (ст. 90, 91, 188 та ін.), за якими розкривалася суперечливість між законодавчими актами Польщі та міжнародними актами ЄС.
     На завершення студенти мали можливість подискутувати із знаковим фахівцем конституційної галузі права Польщі та задати свої питання для пані Анни.  
     Також гості мали можливість ознайомитися з сучасною європейською матеріально-технічною базою КУП НАНУ та проектами, що діють під особистим патронатом ректора та обговорити проведення стратегічних, партнерських заходів між університетами в майбутньому.

                                                                                     Інформацію підготувала Левківська Г.П.

 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg