Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
У КУП НАНУ відбувся міжнародний форум «Ганс Гросс – невичерпне джерело сучасного наукового пошуку і цивілізаційного поступу»,
 

     29 червня 2017 року у Київському університеті права НАН України відбувся міжнародний круглий стіл «Ганс Гросс – невичерпне джерело сучасного наукового пошуку й історичного цивілізаційного поступу».

     У роботі міжнародного круглого столу учасниками були співробітники органів державної влади, правоохоронних органів України, міжнародних правозахисних організацій, Інтерполу, Міжнародної поліцейської Асоціації, вчені, докторанти, аспіранти та студенти вищих навчальних закладів України.

     Із вступним словом до учасників круглого столу виступила проректор з наукової та науково-педагогічної роботи Київського університету права НАН України, доцента О.В. Чернецька, у якому зокрема зазначила, що актуальність обговорюваної проблеми на круглому столі заслугової особливої уваги, оскільки Ганс Гросс є не тільки видатним вченим-криміналістом, але і фундатором криміналістичної науки, який написав не тільки перший підручник з курсу криміналістики, але підготував підручник з кримінальної психології.
     Саме тому, подальший розвиток криміналістичної науки на сучасному стані безпосередньо пов’язаний із необхідністю удосконалення наукових пошуків і створення навчальної бази для проведення прогностичних занять з курсу криміналістики. Для реалізації цієї ідеї у Київському університеті права НАН України створений «Музей криміналістики імені Ганса Гросса».
     На адресу організаторів та учасників міжнародного круглого столу надійшло привітання, зокрема від Надзвичайного і Повноважного Посла Французької Республіки в Україні пані Ізабель Дюмон і начальника Генерального штабу збройних сил України (1993-1996 років) Анатолія Васильовича Лопати.

     У наукових доповідях піднімалися питання криміналістичної науки, зокрема Наукові засади експертології (Шишка Р.Б., д.ю.н., професор); Ганс Гросс-видатний вчений-криміналіст, засновник криміналістики та кримінальної психології (Чисніков В.М., к.ю.н., доцент); Ганс Гросс-фундатор криміналістичної науки (Біленчук П.Д., к.ю.н., доцент); Музей криміналістики імені Ганса Гросса (Сємаков Г.С., к.ю.н., професор); Інформаційна безпека (Біленький С.Я., головний редактор журналу «Бізнес і безпека»); Історія розвитку криміналістичної картографії (Бортник В.М., чемпіон світу зі спортивного орієнтування) тощо.
Перс-центр КУП НАНУ


 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg