Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> У КУП НАНУ відбувся турнір з міжнародного права за темою «Загальні засади функціонування Європейського Союзу»
У КУП НАНУ відбувся турнір з міжнародного права за темою «Загальні засади функціонування Європейського Союзу»

  

  10 жовтня 2019 року в рамках заходів до Дня юриста у Київському університеті права НАН України відбувся турнір з міжнародного права за темою «Загальні засади функціонування Європейського Союзу». У протистоянні взяли участь розумні і талановиті представники студентської спільноти КУП НАН України - групи МП-31 і МП-41.

 Захід було організовано доцентом кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства, к.ю.н. Полівановою О.М. Також у заході взяли участь декан юридичного факультету КУП НАНУ, к.ю.н. Тарасевич Т.Ю., заступник завідувача кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства університету Кортукова Т.О. і доцент кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства КУП НАНУ, к.ю.н. Проценко І.М.

ugorec.jpg ugorec.jpg ugorec.jpg

  Всі учасники турніру продемонстрували високий рівень знань з дисципліни «Право ЄС», вміння швидко і логічно мислити, вичерпно і лаконічно аргументувати свою точку зору. З перемогою привітали команду студентів четвертого курсу групи МП-41 юридичного факультету спеціальності «Міжнародне право» у складі Полторацької Вікторії, Третьякової Дар’ї, Семенюка Євгена, Воєводіна Олексія, Кравчук Вікторії, Москвітіна Микити, Івоніна Владислава.

  Наснаги і успіхів бажаємо усім учасникам турніру у підкоренні нових вершин міжнародного права і юридичної науки в цілому.

ugorec.jpg ugorec.jpg ugorec.jpg


  Прес-центр КУП НАНУ

 

Підписка на новини


Контакти

 

Поштова адреса:
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

 

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg