Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
У КУП НАНУ відбувся усний літературний журнал «Місце поезії в культуротворенні України»
    В рамках загальноуніверситетьського проекту «Інтелектуальна власність України: перлини літератури для студентської молоді», який діє під патронатом ректора, професора Юрія Бошицького відбувся усний літературний журнал за темою «Місце поезії в культуротворенні України» присвячений Міжнародному дню поезії.
     На заході був присутній почесний гість - письменник, поет, лауреат Коронації слова, премії «Золотий пістоль», член спілки письменників України В’ячеслав Васильченко, який презентував свої книги студентській молоді КУП НАНУ та розповів про важливість поезії в становленні юриста, як професіонала закону та слова.

     Доктор культурології, викладач кафедри філософії та соціально-гуманітарних дисциплін Олена Кодьєва представила присутнім свої ескізи, а також наголосила на тому, що поезія та твори мистецтва сприяють пізнанню істини, процесу культуротворення України. Зачитала вірш художника, поета, свого батька Петра Кодьєва та подарувала бібліотечному фонду КУП НАНУ книгу-збірку робіт майстра пера Петра Кодьєва.
     Учасники заходу мали змогу познайомитись із літературною спадщиною поетеси, письменниці Ольги Багрій.
     Студенти-початківці поетичного пера представили свої твори, а також поділилися своїми думками, емоціями, які надихали так неповторно виразити їх на папері.

    Слухачі усного журналу, були глибоко вражені творчістю учасників, насолоджувалися кожним подихом поетичних душ. І мабуть, більшість присутніх також напишуть вірші або оповідання для наступних літературних журналів КУП НАНУ.
Прес-центр КУП НАНУ

 


 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg