Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> Представники КУП НАНУ взяли участь у IV Всеукраїнській науково-практичній конференції з адміністративного та кримінального права (Львів)
Представники КУП НАНУ взяли участь у IV Всеукраїнській науково-практичній конференції з адміністративного та кримінального права (Львів)
     24-25 жовтня 2014 року, на базі юридичного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка, відбулась IV Всеукраїнська науково-практична конференція з адміністративного та кримінального права «Теоретичні та практичні проблеми застосування адміністративного та кримінального законодавства – Проступки: на перетині адміністративного і кримінального права».
     Студентську конференцію відкрив спеціальний гість – український правознавець, доктор юридичних наук, професор М. І. Хавронюк. Вчений поділився своїми думками щодо кримінального проступку як виду публічно-правового делікту, провів історичну ретроспективу поняття «проступок» у радянській доктрині, розкрив особливості проступків у адміністративному та кримінальному праві.
     На науковому заході, окрім представників вишів України, взяли участь польські гості. Учасники обговорювали актуальні проблеми проступків, які торкаються питання імплементації даного поняття у галузь кримінального законодавства. Адже у зв’язку із реформуванням кримінально-правової сфери та прийняттям Кримінального процесуального кодексу України, постала нагальна потреба у переосмисленні термінів та понять.

     Метою конференції було поглиблення знань з кримінального та адміністративного права; встановлення правової природи, ознак поняття «проступок» в адміністративно-правовій та кримінально-правовій доктринах; дослідження точок перетину адміністративного та кримінального права крізь призму категорії «проступок»; встановлення можливостей реформування законодавства України за умови використання поняття «проступку» тощо. Саме ці аспекти й були предметом дискусії на заході.   
     Окрім формальної частини для учасників була організована культурна програма, яка включала в себе похід у театр, екскурсію чарівним містом, а також відвідування затишних львівських кав’ярень. На IV Всеукраїнській науково-практичній конференції з адміністративного та кримінального права Київський університет права НАН України представляв Андрій Матат – голова Наукового товариства студентів, студент 4 курсу юридичного факультету.
Наукове товариство студентів
КУП НАН України
 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg