Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> У Міжнародний день захисту дітей представники КУП НАНУ відвідали та передали необхідні речі дитячому будинку в м. Боярка
У Міжнародний день захисту дітей представники КУП НАНУ відвідали та передали необхідні речі дитячому будинку в м. Боярка

Гарною традицією Київського університету права НАН України є участь у проекті “Передай тепло своєї руки маленькій дитині”, який діє під керівництвом ректора КУП НАНУ, професора Ю.Л. Бошицького.

У рамках вищезазначеного проекту втретє за навчальний рік студенти та колектив КУП НАНУ відвідали Спеціалізований обласний булинок дитини у м. Боярка.
ugorec.jpg ugorec.jpg ugorec.jpg
Цього разу візит до дитячого будинку делегація КУП НАНУ здійснила напередодні Міжнародного  дня захисту дітей, яке святкується щорічно 1 червня. Свято було засновано в 1949 у рішенням сесії Ради Міжнародної демократичної федерації жінок. ООН підтримала цю ініціативу й оголосила захист прав, життя і здоров'я дітей одним з пріоритетних напрямків своєї діяльності.
Напередодні поїздки до м. Боярки з метою зустрічі з дітками-сиротами,  студенти та колектив КУП НАНУ здійснив закупівлю необхідних для дитячого будинку речей.
ugorec.jpg ugorec.jpg ugorec.jpg
Приємним стало отримання подяки студентству та колективу КУП НАНУ за надання допомоги від адміністрації Спеціалізованого обласного будинку дитини у м. Боярка, де було зазначено, що проект «Передай тепло своєї руки маленькій дитині» - це приклад небайдужого ставлення до проблем дітей-сиріт, дітей, що залишилися без піклування батьків, дітей, батьки яких не мають можливості їх виховувати за станом здоров’я, у зв’язку з незадовільними матеріально-побутовими умовами, а також дітей з вадами фізичного та розумового розвитку. Це у свою чергу ще більше надихає робити гарні справи та допомагати людям, які цього потребують.

Прес-центр КУП НАНУ

 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg