Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> У РІ КУП НАНУ відбулася урочиста посвята першокурсників у студенти
У РІ КУП НАНУ відбулася урочиста посвята першокурсників у студенти
Цей захід зібрав усіх, хто захотів розділити радість винуватців свята  першокурсників, які подолали усі випробування, щоб влитися у студентський колектив і успішно прокладати власну професійну траєкторію. Почесні гості, батьки, представники професорсько-викладацького складу інституту, члени студентського парламенту стали учасниками прекрасного і трепетного дійства, яке відкрив ректор університету, професор, заслужений юрист України Юрій Бошицький. Звертаючись до першокурсників, він підкреслив, що сьогодні особливий час для кожного. Адже вибір майбутньої професії, а ще більше навчального закладу для її освоєння – це доленосна подія, яка визначає усі подальші пріоритети та перспективи. Особливий акцент нині варто зробити на тому, що сучасна вища юридична освіта являє собою поліфонічну модель, на основі якої вибудовується новий досвід, що актуалізує розмаїття духовного і культурного самоствердження людини. Кожна сходинка угору – це шлях до успіху. Він долається тільки тими, хто набув вищої майстерності і зумів піднятися над рутиною повсякденних професійних практик. Ректор закликав студентів бути мужніми і наполегливими і побажав, щоб Рівненський інститут Київського університету права Національної академії наук України став їхньою надійною професійною домівкою, горнилом успіху та творчих злетів. Особливі слова подяки ректора були адресовані батькам, які підтримали вибір своїх дітей і сприяли реалізації їхніх життєвих планів.
 dsc_0665.jpg dsc_0657.jpg
dsc_0735.jpg
 dsc_0683.jpg  dsc_0708.jpg  dsc_0710.jpg
Від імені першокурсників РІ КУП НАНУ хліб-сіль ректору вручили Анастасія Родзін та Маркіян Бойко.
dsc_0716.jpg
 dsc_0744.jpg dsc_0749.jpg
Винуватців торжества також привітали начальник управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації Петро Коржевський, народний депутат України II, III, IV, VI скликань, Сенатор міжнародного парламенту Безпеки і Миру, Президент Інституту права і суспільства, заслужений юрист України, професор – Юрій Кармазін, заступник голови Рівненського апеляційного суду Степан Шимків, віце-президент Рівненської торгово-промислової палати Микола Ярощук, директор комунального закладу «Рівненська обласна філармонія» Елеонора Стеценко, директор Рівненського обласного краєзнавчого музею Олександр Булига, засновниця фестивалю «Металеве серце України» Ніна Крока та ін. У виконанні студентки третього курсу Ілони Куницької звучали запальні українські пісні, які не просто піднімали настрій, а й вселяли переконання у тому, що студентське життя має бути цікавим.
dsc_0718.jpg
dsc_0725.jpg  dsc_0726.jpg
 dsc_0819.jpg  dsc_0820.jpg  dsc_0836.jpg
Наказ про зарахування студентів оголосив директор інституту Володимир Якимчук, а з рук ректора першокурсники отримали пам’ятні подарунки  юридичну енциклопедію  перший в Україні багатотомний систематизований звід знань про державу і право.
dsc_0793.jpg
 dsc_0798.jpg dsc_0801.jpg
Зворушливо звучали слова студентської присяги, після чого представники парламенту РІ КУП НАНУ Катерина Степанець та Олег Сєрков вручили першокурсникам символічний студентський квиток. Насамкінець благочинний протоієрей Рівненської єпархії Православної церкви України Сергій Лучанін окропив присутніх свяченою водою.
dsc_0743.jpg
 dsc_0809.jpg  dsc_0844.jpg
Завершилося свято спільним фото на пам’ять, а також неформальним обміном думками та емоціями.
Прес-центр КУП НАНУ
 

Підписка на новини
Контакти

 

Поштова адреса:
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 423-74-71
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

 

Більше »