Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
У РІ КУП НАНУ відбулася зустріч ректора Ю.Л. Бошицького з науково-педагогічним колективом інституту та студентським парламентом
    У РІ КУП НАНУ відбулася зустріч ректора Ю.Л. Бошицького з науково-педагогічним колективом інституту та студентським парламентом
    Вона мала конструктивний характер та означила магістральні лінії подальшого розвитку інституту. Ректор ствердив потребу удосконалення наукової роботи в інституті. Зокрема, він підкреслив, що для оцінки ефективності наукової роботи все більше значення приділяється рейтингу університету за наукометричними показниками. Ці показники є одним із вирішальних критеріїв для отримання міжнародних грантів на виконання спільних наукових досліджень.  Так само зростає важливість наукометричних показників у конкурсному відборі проектів наукових досліджень і розробок, які виконуються за рахунок коштів державного бюджету. У цьому плані найбільшою в світі та єдиною мультидисциплінарною реферативною  базою даних є Scopus.  
    Одним із найефективніших показників світових систем наукової інформації нині є індекс цитування.  Ректор поділився досвідом організації проведення міжнародних конференцій на теренах Київського університету та за кордоном, що викликало жваве обговорення колективу. Зокрема, були накреслені шляхи розширення наукових перспектив закладу, що включає не тільки публікації у наукометричних виданнях, а й фахові публікації, активізацію  роботи студентського наукового товариства та ін. Ці плани підтримав професор Вісбаденської школи бізнесу, голова Українсько-німецької спілки юристів  Райнер Ведде, який був запрошений на зустріч. Поважний гість пообіцяв власну підтримку висловлених ініціатив.
studaktiv1.jpg
studaktiv.jpg kolektuv3.jpg

    Також піднімалося питання пожвавлення профорієнтаційної  та виховної роботи в інституті.
     Зустріч зі студентським парламентом інституту вкотре засвідчила особливу зацікавленість ректора професійним зростанням студентства та студентськими буднями. Юрій Ладиславович підкреслив необхідність розширення світогляду та можливостей фахового удосконалення студентів. Ішлося передусім про участь у міжнародних та всеукраїнських конференціях, екскурсії  студентів до Верховної Ради України, Кабінету міністрів України,   суди різних інстанцій, духовних семінарій тощо. Конструктивним елементом цієї розмови стало обговорення відрядження студентів та стимулювання їх наукової діяльності. Неабияке зацікавлення у присутніх викликала волонтерська робота студентства, про що розповіла президент студентського парламенту РІ КУП НАНУ Софія Олексійовець, яка підкреслила, що  діяльність студентів не обмежується активним спілкуванням та допомогою воїнам АТО. Студенти також взяли шефство над Рівненським обласним спеціалізованим будинком дитини, що передбачає збір коштів та низку акцій, важливих у цьому плані.  
    У цілому зустріч дала значний поштовх для покращення освітньо-виховного процесу у РІ КУП НАНУ.
 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg