Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> У Рівненському інституті Київського університету права НАН України відбулося відкриття аудиторії імені Героїв Небесної Сотні
У Рівненському інституті Київського університету права НАН України відбулося відкриття аудиторії імені Героїв Небесної Сотні

   За ініціативою студентів РІ КУП НАНУ та підтримки  ректора, професора, заслуженого юриста України Юрія Бошицького на виконання Указу Президента України №69/2015 від 11.02.2015 «Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні» 20 лютого було відкрито аудиторію імені Героїв Небесної Сотні.
   У цій аудиторії плекатиметься патріотизм та національна свідомість  майбутніх юристів.
   Захід зібрав чимало поважних гостей, які засвідчили свою причетність до високого подвигу полеглих за незалежність України під час Революції Гідності. Пам'ять героїв було вшановано хвилиною мовчання. Звернення ректора до присутніх виголосив професор кафедри цивільного та трудового права Київського університету права НАН України Володимир Десятник. Наскрізним мотивом виступів стала думка про необхідність зберегти у собі почуття власної національної гідності, не розтратити у суєті повсякдення відчуття свого українства.

   Від імені студентів виступила голова студентського парламенту Анна Кравченко, зазначивши, що Герої не вмирають, вони стають совістю нації, як зазначив ректор Юрій Бошицький у своєму зверненні до присутніх «…аудиторія патріотичного виховання майбутніх юристів сприятиме пошуковій роботі щодо збирання документальних, фото-, відео- та інших матеріалів, які висвітлюватимуть зазначені події, героїзму Героїв Небесної Сотні Рівненщини та інших регіонів України. Невимовно тяжких втрат зазнав український народ у рік Революції Гідності та війни на сході України…». До експонатів аудиторії патріотичного виховання студентським парламентом КУП НАНУ було передано авторський малюнок студента І курсу факультету міжнародних відносин Арсена Мурашка «Пам`ять  про героїв майдану». На виставці «Річниця майдану», що проходила в Святошинській адміністрації м. Києва в листопаді 2014 року,  малюнок Арсена Мурашка було відзначено громадськістю району.
 

 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg