Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> У Рівненському інституті КУП НАН України відбулося підписання Меморандуму з Державною міграційною службою у Рівненській області
У Рівненському інституті КУП НАН України відбулося підписання Меморандуму з Державною міграційною службою у Рівненській області
У Рівненському інституті КУП НАН України з ініціативи його директора Івана ВЄТРОВА відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між Київським університетом права НАН України в особі ректора Юрія БОШИЦЬКОГО та Державною міграційною службою у Рівненській області в особі начальниці Лілії ДРАПЧИНСЬКОЇ. Підписання Меморандуму сприятиме поглибленню знань здобувачів вищої освіти щодо правових основ, сутності та особливостей діяльності стосовно забезпечення міграційних процесів в Україні; формування вмінь та навичок у сфері реалізації міграційного законодавства, застосування норм міграційного права у практичній діяльності юриста.
20.jpg
19.jpg
 18.jpg
На завершення зустрічі Лілія ДРАПЧИНСЬКА запропонувала організувати проходження практики здобувачами вищої освіти інституту на базі Державної міграційної служби у Рівненській області. У свою чергу, ректор Юрій БОШИЦЬКИЙ висловив сподівання на спільну публікацію малої енциклопедії міграційного права.
Сторони обмінялися побажаннями у проведенні спільних заходів: зустрічей, круглих столів, відкритих лекцій, дискусій, диспутів, конференцій.
Після офіційного завершення заходу присутні ставили безліч запитань щодо актуальних проблем діяльності міграційної служби на які отримали вичерпні професійні відповіді.
Очільниця міграційної служби ознайомилися із бібліотечним фондом інституту.
17.jpg
Саме такі продуктивно-практичні зустрічі сприяють підготовці висококваліфікованих юристів, тому ми висловлюємо гості щиру вдячність та сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.
Прес-Центр КУП НАНУ
 

Підписка на новини
Контакти

 

Поштова адреса:
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 423-74-71
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

 

Більше »