Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> У столиці Аджарії завершила роботу Міжнародна літня школа організована Батумським державним університетом ім. Шота Руставелі та КУП НАНУ
У столиці Аджарії завершила роботу Міжнародна літня школа організована Батумським державним університетом ім. Шота Руставелі та КУП НАНУ
    Завершила роботу  Міжнародна літня школа  Київського університету права  НАН України та Батумського державного університету ім. Шота Руставелі "Право Європейського Союзу та європейська інтеграція південного Кавказу", що проходила у місті Батумі (Грузія) з 27 липня по 2 серпня 2018 року.
    Підведення підсумків роботи школи перетворилися на справжнє тріумфальне дійство.  Слухачі ділилися враженнями від прослуханих лекцій та майстер-класів, участі у тренінгах та семінарах, адже керівниками  наукових проектів літньої школи були відомі фахівці у сфері міжнародного права, зокрема:  Benedict Harsl (Австрія), Aiste Mickonyte (Австрія), Robert Link(Австрія),  Stephan Hinghofer-Szalkay(Австрія), Kristine Gevorgyan (Арменія), Ігор Пиляїв (Україна) та ін.
    У Батумі зібралися  слухачі з різних країн  – Мадина Темірбаєва з Казахстану, Кенан Алієв з Азербайджану, Еммануель Касано з Італії, Марія Афоніна з Росії тощо.
sertif1.jpg
sertif2.jpg
sertif3.jpg
sertif4.jpg

    Особливістю даної літньої школи була можливість не тільки послухати відомих науковців, отримати інформацію і нові знання відносно різних аспектів інтеграції ЄС, але і познайомитись з новими  цікавими людьми з різних країн та ознайомитись з культурною спадщиною Аджарії.
    Учасники школи побували в одному з найбільших ботанічних садів, відвідали найстарішу фортецю в Грузії - фортецю Гоніо, історія якої нараховує декілька тисячоліть, а також, мали змогу пройти старовинними арочними мостами, побудованими ще за часів цариці Тамари, помилуватися водоспадом  Андрія Первозванного та  красою гірських пейзажів та озер Аджарії.
shcola1.jpg
shcola2.jpg
shcola3.jpg
shcola4.jpg shcola5.jpg shcola6.jpg

    Сертифікати учасникам Міжнародної літньої  школи  вручали ректор КУП НАНУ Юрій Бошицький та декан юридичного факультету Батумського державного університету ім. Шота Руставелі Адам Махарадзе. Керівництвом було підкреслено, що діалог, розпочатий у стінах університету, стане поштовхом для нових креативних ідей реалізації норм Європейського права. Також, разом із сертифікатами іноземні студенти отримали від Київського університету права НАН України  сувеніри з символікою університету та університетські відання.
shcola7.jpg shcola8.jpg

    Враховуючи розбудову партнерських відносин між КУП НАНУ та БДУ ім. Шота Руставелі, керівництвом університетів було прийнято рішення про наступне спільне проведення зимової  школи у лютому 2019 року вже у відокремленому структурному підрозділі КУП НАНУ – Рівненському інституті, м. Рівне.

Відділ міжнародних зв'язків та грантів КУП НАНУ      
 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg