Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> У Вінниці відбулося вручення дипломів бакалавра
У Вінниці відбулося вручення дипломів бакалавра
16 липня 2022 року відбулося вручення дипломів Київського університету права НАН України випускникам бакалаврату по спеціальності «Право» в структурному підрозділі КУП НАНУ в м. Вінниця.
Незважаючи на складні часи, які переживає сьогодні Україна, довгоочікувані дипломи отримали 26 бакалаврів.
Із теплими словами вітання до студентів звернувся керівник структурного підрозділу КУП НАНУ в м. Вінниця Ю.І. Ковальчук: «Вітаю наших випускників зі святом. Нам дуже приємно, що ви обрали саме Київський університет права НАНУ. Дякуючи ЗСУ життя триває і попри війну, ми сьогодні маємо можливість зустрітися і отримати дипломи». Ю. Ковальчук побажав усім випускникам вдалого професійного становлення та плідної роботи в галузі юридичної практики.
Привітала випускників зі знаменною датою у їхньому житті Секретар Вченої ради, в.о. завідувача кафедри державно-правових та галузевих правових дисциплін Толкачева І.А., яка наголосила на тому, що українці вільна нація і обов’язково переможуть. Всім випускникам побажала миру та досягнення того максимуму, якого вони самі собі поставили у житті.
Після вручення дипломів випускники зробили спільні фото на спогади про студентське життя в Київському університеті права НАНУ.
Прес-Центр КУП НАНУ
 

Підписка на новини
Контакти

 

Поштова адреса:
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 423-74-71
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

 

Більше »