Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
КУП НАНУ взяв участь у Міжнародній спеціалізованій виставці «Освіта та кар’єра – 2019» та виборов Золото

12-13 квітня 2019 р. у Міжнародному центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім» відбулась Тридцять третья міжнародна спеціалізована виставка «Освіта та кар’єра – 2019», яку провело Товариство «Знання України» за підтримки Міністерства освіти і науки України.

Метою участі Київського університету права НАН України у виставці, серед десятків вітчизняних та зарубіжних закладів вищої освіти,  стала презентація досягнень університету, вивчення  досвіду європейських країн щодо розвитку вищої освіти та працевлаштування молоді, впровадження сучасних інноваційних технологій в галузі освіти і науки, ознайомлення майбутніх абітурієнтів з умовами вступу до КУП НАНУ.

Представники університету гідно представили діяльність закладу у сфері міжнародного співробітництва у галузі освіти і науки, що є одним з пріоритетних напрямів роботи Київського університету права НАН України. Університет презентували разом із співробітниками студенти Аліна Волкова, Вероніка Марченко, Микита Худобець, Марта Радчук, Алла Пелюхівська, Микола Сухоруков, Артем Клібанський.

ugorec.jpg ugorec.jpg

Динамічний розвиток міжнародного співробітництва університету відбувається шляхом інтеграції університету до світового простору, розширення і поглиблення закордонних контактів, сприяння розвитку міжнародного співробітництва у сфері освіти та науки, реалізацію програм подвійних дипломів як ефективного засобу підвищення конкурентоздатності КУП НАНУ на ринку освітніх послуг, підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників шляхом здійснення міжнародних контактів з організаціям, університетами та установами за кордоном, що позитивно було відзначено відомим українським вченим, Президентом  Національної академії педагогічних наук України, Василем Григоровичем Кременем.

КУП НАНУ досяг значних успіхів у розвитку міжнародного співробітництва з іноземними закладами вищої освіти, недержавними організаціями та органами державної влади зарубіжних країн – Польщі, Швейцарії, Грузії, Угорщини,  Словаччини, Ізраїлю, США, Азербайджану, тощо. Як було зазначено під час вручення нагороди заступником директора Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки. України, Казимиром Михайловичем Левківським, університетом встановлено ділові контакти з посольствами та представництвами іноземних держав, що сприяє розширенню міжнародних контактів, зміцненню позитивного іміджу  університету, спілкуванню студентів з представниками дипломатичних місій тощо.

ugorec.jpg ugorec.jpg ugorec.jpg

У рамках міжнародної співпраці щороку за кордон з метою участі у конференціях та наукових форумах за кошти університету та приймаючої сторони виїжджає близько 50 науково-педагогічних працівників, студентів та аспірантів вузу. В свою чергу, університетом за рік приймається біля 20 іноземних делегацій,  провідних вчених та науковців,   які в рамках  нового університетського проекту  «Діалоги відомих особистостей світу зі студентами», започаткованим ректором університету, професором Юрієм Ладиславовичем Бошицьким,  проводять цикли майстер-класів для молодого покоління та беруть участь у міжнародних конференціях, круглих столах та інших заходах,  організованих університетом.

ugorec.jpg ugorec.jpg ugorec.jpg

Діяльність Київського університету права Національної академії наук України в галузі міжнародного співробітництва була гідно оцінена Міністерством освіти і науки України та організаторами виставки «Освіта та кар’єра».  За результатом конкурсу в номінації  «Міжнародне співробітництво у галузі освіти і науки» КУП НАНУ  нагороджений Золотою медаллю виставки.

Прес центр КУП НАНУ

 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg