Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Участь КУП НАНУ у виставці «Освіта та кар'єра – 2009»
Київський університет права НАН України – «Освіта та кар'єра – 2009»

       Інтеграція України у Європейський простір невід’ємно пов’язана з якістю національної системи освіти, її конкурентоспроможністю. Україна приєдналась до Болонського процесу. Розпочався новий, динамічний етап модернізації галузі освіти. Одним із основних чинників підвищення якості знань є упровадження у практику навчання інноваційних технологій, оновлення усього навчально-виховного процесу відповідно до сучасних досягнень науки і техніки.
       Багато навчальних закладів різних рівнів і наукових установ плідно працюють у цьому напрямку, мають вагомі здобутки, позитивний досвід інноваційної роботи.

       У приміщенні Київського Палацу мистецтв «Український дім з 10 по 12 грудня вже традиційно проходила одна з найбільш престижних виставок «Освіта та кар'єра – 2009», в рамках якої взяли участь понад 200 навчальних закладів різних рівнів акредитації і форм власності України та зарубіжних країн, обласні та міські управління освіти, науково-методичні центри, заклади післядипломної освіти, наукові установи, підприємства, комерційні структури та видавництва, які співпрацюють із системою освіти.


       Основна мета виставки-презентації – інформувати широку педагогічну громадськість, фахівців, органи державної влади і управління про новітні досягнення у галузі освіти, реальний стан упровадження інноваційних технологій у навчальний процес, поповнення Реєстру інноваційних робіт, визначення пріоритетних напрямків і проблем подальшого розвитку освіти.
       Виставка «Освіта та кар'єра – 2009» є щорічним оглядом здобутків у галузі освіти. Провідні навчальні заклади, представляють на виставці свої досягнення.
       Під час виставки проведено 69 різноманітних заходів: презентація інноваційних розробок, обмін досвідом щодо модернізації системи освіти відповідно до вимог Болонської конвенції, семінари, круглі столи, обговорення актуальних проблем навчально-виховного процесу.
       Близько 260 учасників серед яких був і Київський університет права НАН України взяли участь у конкурсі з п'яти номінацій:• Видання підручників та навчальних посібників нового покоління

• Інноваційний розвиток освіти та сучасні педагогічні технології
• Міжнародне співробітництва в галузі освіти і науки
• Профорієнтаційна робота серед молоді
• Розвиток матеріально-технічної бази навчального закладу.


      Близько семи тисяч відвідувачів побували на презентації професійних досягнень освітянських колективів, вищих навчальних закладів та наукових установ; познайомилися з кращим досвідом організації навчально-виховного процесу, сучасними науково-методичними розробками, інноваційними та інформаційними технологіями, авторськими проектами і новою навчальною літературою.
       Під час проведення виставки студенти, школярі та молоді спеціалісти міста мали нагоду ознайомитись із нинішнім становищем ринку праці, визначити спеціальності, на які нині є найвищий попит, отримати інформації про заклади освіти, що готують фахівців з різних спеціальностей. Така широкомасштабна освітянська подія сприяла не тільки розв'язанню проблем сьогодення у навчанні та виховання молоді, а й визначенню на майбутнє напрямів і шляхів подальшого реформування галузі освіти.
       «Майбутнє нашої країни нерозривно пов'язане з освітою, наукою і виробництвом. І саме ця інноваційна тріада здатна тримати на собі потужну велику державу» - такими словами привітав учасників і гостей виставки Міністр освіти і науки України Вакарчук І.О.. До того ж, додав міністр, - це гарна можливість «ознайомитись із досягненнями сусідів, узяти краще».
       На виставці було багато гостей із зарубіжних країн і СНД. Заступник міністра освіти і науки України Фініков Т.В. - пояснив інноваційно–технологічний напрям виставки: « У ХХІ столітті ми маємо жити і працювати в інноваційних умовах. Тобто потрібно готувати молоду людину з інноваційним мисленням, здатну до нової діяльності».
       Київський університет права НАН України упродовж багатьох років приймає активну участь у виставці «Освіта України – 2009. Інноваційні технології навчання». Участь нашого ВУЗу в цій події дало можливість презентувати найвагоміші творчі надбання та педагогічні інновації, ознайомлювати відвідувачів з найкращим досвідом організації навчально-виховного процесу університету, авторськими проектами, новим поколінням навчальної літератури.


       Приємно відзначити, що Міністр освіти і науки України Вакарчук І.О. та заступник міністра Фініков Т.В.., почесно завітали до стенда Київського університету права НАН України де ознайомилися з науково-навчальною літературою, яка була представлена, поспілкувалися зі студентами університету та зауважили, що наш вуз був най яскравіше представлений серед усіх учасників цьогорічної виставки.

       Результати діяльності університету були високо оцінені і цьогорічним журі виставки. Завдячуючи самовідданій наполегливій праці викладачів і науковців Київського університету права, було досягнуто значних успіхів у модернізації вищої юридичної освіти сучасного рівня.

 

Підписка на новини


Контакти

 

Поштова адреса:
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

 

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg