Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> УЧАСТЬ КУП НАНУ У ВСЕСВІТНЬОМУ ПРАВНИЧОМУ КОНГРЕСІ ВСЕСВІТНЬОЇ АСОЦІАЦІЇ ЮРИСТІВ
УЧАСТЬ КУП НАНУ У ВСЕСВІТНЬОМУ ПРАВНИЧОМУ КОНГРЕСІ ВСЕСВІТНЬОЇ АСОЦІАЦІЇ ЮРИСТІВ

18 - 20 лютого 2019 року у м. Мадриді (Іспанія) відбувся Всесвітній правничий конгрес Всесвітньої асоціації юристів. Дана подія збіглася у часі також із проведенням XXI Міжнародного конгресу з європейського та порівняльного конституційного права.

Цього року Всесвітній правничий конгрес відбувся під патронатом Короля Іспанії – Філіпе VI як відзнака особистих заслуг у підтримці конституціоналізму та демократичної юриспруденції.

Участь у Конгресі приймали представники більше, ніж 140 країн світу - Албанії, Бельгії, Німеччини, Іспанії, Італії, Хорватії, Молдови, Литви, Словаччини, Боснії і Герцеговини, Румунії, Люксембургу, Угорщини, Туреччини, Чорногорії, Північної Македонії, Косово, Грузії, Чилі, Польщі, Перу, Норвегії, України та ін. Серед них – глави та судді конституційних судів держав, провідні науковці з конституційного права, міжнародного публічного права, міжнародного приватного права та права Європейського Союзу.

Київський університет права НАН України у Конгресі представляла доцент кафедри  міжнародного права та порівняльного правознавства, к.ю.н. Мушак Наталія Богданівна. Науковець виступила з презентацією на тему «Multilevel Constitutionalizm and Rule of Law». Всі доповіді та презентації були об’єднані відповідно до певних тематик: «Концепція верховенства права: демократія, свобода та верховенство права: розвиток у Європі», «Верховенство права та нова демократія», «Розвиток верховенства права у Латинській Америці», «Багаторівневий та внутрішній виміри концепції верховенства права».

dsc_5166.jpg dsc_5166.jpg
dsc_5166.jpg dsc_5166.jpg

Також під час проведення Конгресу учасники на запрошення Хав'єр Кремадеса, президента Всесвітнього конгресу з права, мали змогу обговорити різні проблеми та виклики, які постали перед міжнародною та європейською спільнотами.

В межах заходу відбулася урочиста церемонія проголошення Мадридської декларації «Мир через Право» та вручення Всесвітньої премії миру та свободи за непохитну прихильність до верховенства права та захисту демократії від Всесвітньої асоціації юристів королю Іспанії Феліпе VI.

Пресс-центр КУП НАН України

 

 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg