Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Участь представників КУП НАНУ на Всеукраїнських зборах юристів України
      05 жовтня, у Національному палаці «Україна» відбулися Всеукраїнські збори юристів України. Захід було приурочено до професійного свята – Дня юриста, що відзначається в Україні 8 жовтня, та проведено за ініціативи Міністерства юстиції та Адміністрації Президента України. До участі у зборах були запрошені провідні українські юристи, науковці, юридична громадськість.

       Приємно відзначити, що за особистим запрошенням Міністра юстиції України О.В.Лавриновича, на цей урочистий захід були запрошені представники КУП НАН України.
       У заході взяли участь юристи-державні діячі, керівники судових органів та державних органів юридичного профілю, керівники вищих навчальних закладів, академічних установ, громадських організацій юридичного спрямування. За підсумками Всеукраїнських зборів юристів було ухвалено спеціальну заяву, у якій було проголошено про необхідність фахової підтримки державницького курсу реформ.

        Також було звернення до всіх колег-юристів відповідально та сумлінно взяти участь у реалізації дієвих і конструктивних заходів, спрямованих на утвердження верховенства права та дальший демократичний розвиток українського суспільства, покращення життя громадян України.

 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg