Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Участь представників Польщі у засіданні Вченої ради Київського університету права Національної академії наук України
     18 травня 2017 року в рамках візиту до Київського університету права НАН України ректор Вищої школи права ім. Х. Ходковської Моніка Філіповська-Тутхіл та координатор Представництва Центру досліджень польської правової доктрини факультету права та адміністрації Варшавського університету, директор Центру польського права юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка Олеся Радишевська взяли участь у засіданні Вченої ради університету.
     У вступній промові ректор університету Юрій Бошицький наголосив, що для КУП НАН України важливим напрямком роботи є міжнародне співробітництво у науковій і освітянській сферах.
     Ректор Моніка Філіповська-Тутхіл розповіла про Вищу школу права ім. Х. Ходковської та можливі напрямки співпраці в сфері реалізації освітньо-наукових проектів.
      Олеся Радишевська розповіла про діяльність Центру польського права, зокрема про здійснення спільних дослідницьких, навчальних проектів з юридичними вищими навчальними закладами Республіки Польща. Центр здійснює міжнародне співробітництво у сфері освіти та науки, зокрема реалізацію програм обміну студентами і викладачами, організацію та проведення навчальних занять зі студентами, у тому числі за участю викладачів польських вищих навчальних закладів, спрямованих на отримання знань з польського законодавства, польської юридичної доктрини, юридичної польської мови.

     Зустріч з представниками Польщі викликала значну зацікавленість у членів Вченої ради університету. Зокрема, зі сторони КУП НАН України були запропоновані наступні напрямки співпраці:
-   участь у написанні колективної монографії на тему: «Державно-правове регулювання суспільних відносин в умовах нових глобалізаційних викликів: вітчизняні та правові реалії», що дозволить створити фундаментальну наукову працю;
- організація та проведення спільних міжнародних науково-практичних конференцій;
- викладання авторських курсів лекцій в рамках реалізації концепції майстер-класів;
- організація та координація спільних проектів за грантами, конкурсами та іншими формами залучення наукових інвестицій;
- обмін викладачами тощо.

     Після закінчення зустрічі гості висловили впевненість у подальшій плідній співпраці.
Прес-центр КУП НАНУ


 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg