Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> Український Офіс захисту даних в Ужгороді – новий партнер КУП НАНУ
Український Офіс захисту даних в Ужгороді – новий партнер КУП НАНУ
1
КУП НАНУ продовжує залучати до співпраці нових партнерів з Закарпаття. Так, підчас робочої поїздки ректора Юрія Бошицького до структурного підрозділу КУП НАНУ в Ужгороді – Міжнародного центру правових економіко соціальних проблем країн Центральноі та східної Європи 22 грудня 2020 року було укладено меморандум про співробітництво та партнерство між університетом та Громадською організацією Український Офіс Захисту Даних (UDPO).
Зазначений документ передбачає розвиток довгострокової співпраці, участь у спільних науково-практичних конференціях, обмін досвідом та знаннями. Дана співпраця буде розвиватися на на базі стуктурного підрозділу КУП НАНУ в м. Ужгород.
Під час підписання меморандуму було визначено пріоритетні плани на 2021 рік, узгоджено проведення тематичних заходів щодо захисту персональних даних, спільної наукової діяльності з українськими та міжнародними партнерами UDPO. Як зазначив Голова правління UDPO Девід Кравченко: персональні дані кожної людини є її власністю, як автомобіль, смартфон чи нерухомість. Будь-які дії з персональними даними повинні бути узгоджені, а рівень їх захисту має відповідати міжнародним стандартам. 
Ректор КУП НАН України Ю. Бошицький підтримав ініціативи UDPO, наголосивши на зростаючій актуальності захисту персональних даних та прав людини. Співпраця з Українським Офісом Захисту Даних позитивно вплине на обізнаність та захист прав громадян, реалізацію державної політики у сфері захисту персональних даних і наблизить Україну до членства у Європейському Союзі, – зазначив Директор Українського Офісу Захисту Даних Андрій Кобаль.
Прес-центр КУП НАНУ
 

Підписка на новини
Контакти

 

Поштова адреса:
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

 

Більше »