Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> Університетська бібліотека поповнилась новою літературою з Австрії
Університетська бібліотека поповнилась новою літературою з Австрії
Нещодавно Віденський університет економіки та бізнесу (Австрія) передав для бібліотеки КУП НАН України нову літературу з права,  бізнесу та економіки. Отримана література - це видання науковців Віденського університету економіки та бізнесу, присвячені питанням податкового права, університетським магістерським програмам та програмам MBA. Серед книг  є 5-те видання «Introduction to European Tax Law: Direct Taxation», що вміщує аналіз наслідків Хартії ЄС про основні права для прямих податків, книга «Tax Treaty Entitlement», де досліджено кілька важливих сфер, які стосуються права на податкові угоди, різноманітні видання, що знайомлять з діяльністю університету та його різноманітними програмами, а також барвистий альбом, присвячений амбітній  архітектурі нового університетського кампусу в фотографіях та з детальними описами будівельних технологій, конструктивної інженерії та генезису.
ugorec.jpg ugorec.jpg ugorec.jpg

Віденський університет економіки та бізнесу, один з 20-ти найбільш авторитетних вузів світу,  був заснований в 1898 році, і  спочатку іменувався Експортною академією,  в університеті працюють понад 500 науковців, а з  24 тис. студентів  23 % складають іноземці.

ugorec.jpg ugorec.jpg

   Кампус університету, будівлі якого є взірцем створення  сучасного студентського містечка, а в проектуванні та будівництві брали участь відомі архітектори Великої Британії, Німеччини, Іспанії та інших країн Європи та Азії, 2 являє собою окремий район Відня з неповторними архітектурними родзинками. Університетська бібліотека з найбільш повним  зібранням  економічної літератури на німецькомовному просторі доступна студентам разом із найновітнішим оснащенням комп’ютерних лабораторій.  

ugorec.jpg ugorec.jpg

   Дана, надзвичайно корисна література для студентів, аспірантів та викладачів нашого університету була отримана ректором КУП НАНУ, під час його офіційного перебування у Віденському університеті економіки та бізнесу на запрошення адміністрації цього закладу.

ugorec.jpg ugorec.jpg ugorec.jpg

Бібліотека Київського університету права НАН України вдячна за передану літературу, яка допоможе розширити світогляд студентів та науковців  нашого університету та дозволить ознайомитись з широким колом питань в сфері права та організації освіти в Австрії та Центральної Європи.

Прес-центр КУП НАНУ

 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg