Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Урочисте засідання Вченої ради Київського університету права НАН України
      27 травня 2010 р. в Київському університеті права НАН України відбулося урочисте засідання Вченої ради КУП НАН України з нагоди присвоєння Почесного звання «Почесний доктор Київського університету права Національної академії наук України». На засіданні були присутні члени Вченої ради університету, представники Ради трудового колективу, студентський актив та гості.

       Із доповіддю на тему «Про проблеми і тенденції розвитку сучасної юридичної науки в Україні» виступив доктор юридичних наук, професор Володимир Дмитрович Бабкін, в якій зокрема йшлося про сучасні тенденції розвитку юридичної науки в світлі євроінтеграційних процесів, про проблеми методології галузевих юридичних наук, про необхідність проведення порівняльно-правових досліджень, про взаємозв’язок юридичної науки та юридичної освіти та вплив на них принципів Болонського процесу.
       Із вступним словом до присутніх звернувся ректор університету професор Юрій Ладиславович Бошицький, який зокрема зазначив, що Почесне звання «Почесний доктор Київського університету права Національної академії наук України» є найвищою почесною відзнакою університету, яка присвоюється громадянам України та зарубіжних країн за вагомий внесок у розвиток Київського університету права НАН України, високий професійний авторитет у освітянській та науковій сферах.

       За рішенням Вченої ради університету Почесне звання «Почесний доктор Київського університету права Національної академії наук України» присвоєно:
Бабкіну Володимиру Дмитровичу, доктору юридичних наук, професору, провідному науковому співробітнику Інституту держави і права ім.В.М.Корецького НАН України;

Семчику Віталію Івановичу, доктору юридичних наук, професору, член-кореспонденту НАН України; головному науковому співробітнику Інституту держави і права ім.В.М.Корецького НАН України;

Мурашину Геннадію Олександровичу, кандидату юридичних наук, провідному науковому співробітнику Інституту держави і права ім. В.М.Корецького НАН України.

 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg