Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
УВАГА !! Створено новий проект «Інтелектуальна власність в Україні – перлини сучасної літератури для студентської молоді»

У 2009 році Київський університет права НАН України та Міжнародний центр правових проблем інтелектуальної власності при Інституті держави і права ім. В.М. Корецького НАН України започаткували культурно-виховний проект «Інтелектуальна власність в Україні - перлини сучасної літератури для студентської молоді». Цей проект створено для студентів-правознавців та всіх тих, хто цікавиться літературним життям нашого суспільства. Проект має інформаційний та духовно збагачувальний характер і спрямований на інформування студентської молоді щодо новинок сучасної вітчизняної літератури, передбачаючи презентації нових видань як правового, так і художнього характеру, проведення зустрічей з авторами, представниками видавництв, пресою. Особливістю проекту є і те, що автори та гості таких зустрічей матимуть нагоду отримати консультації в царині права інтелектуальної власності, зокрема авторського права від студентів юридичної клініки «ФЕНІКС» Київського університету права НАН України.


Керівництво університету сподівається, що цей проект сприятиме поглибленню духовності студентів, формуватиме їх широку ерудицію, загальну культуру, правову свідомість та фахові практичні знання.

 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg