Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> Увага! В КУП НАНУ 05.03.2021 відбудеться відкриття виставки картин художниці Марини Чопей
Увага! В КУП НАНУ 05.03.2021 відбудеться відкриття виставки картин художниці Марини Чопей
Шановні студенти, аспіранти та співробітники
Київського університету права НАН України!
05 березня 2021 року об 11:00 в холі університету відбудеться урочисте відкриття виставки картин закарпатської художниці Марини Чопей на тему: «Весняна квіткова феєрія для студентської молоді КУП НАН України».
Дана виставка приурочена до Міжнародного жіночого дня і проходить в рамках проєкту КУП НАНУ – «Інтелектуальна власність в Україні: перлини сучасного мистецтва для студентської молоді»!
ПРО АВТОРА КАРТИН
Чопей Марина Василівна народилася 30 серпня 1988 року на Закарпатті. Захопилася художнім напрямком з шести років, коли почала відвідувати школу образотворчого мистецтва. 
У 2006 році вступила до Вижницького коледжу прикладного мистецтва в Чернівецькій області. Згодом розпочала навчання в Національному університеті культури та мистецтв. Після закінчення обох навчальних закладів отримала диплом за спеціальністю "Художник дизайну".
Неодноразово брала участь у міжнародних пленерах. Персональні виставки художниці проходили у місті Київ, в галереї замку Сент-Мiклош, що розташований поблизу міста Мукачево Закарпатської області та у Мукачевському Палаці культури та мистецтва.
Нині багато її робіт зберігаються у приватних колекціях в Україні, Данії, Австрії, Угорщині, Німеччині, Сербії, Туреччині, Білорусі, Чехії, Великобританії, Литві, Польщі, Словаччини, Америці, Франції.
Ідея, яку прагне передати художниця  це краса навколишнього середовища та його внутрішнє сприйняття.
Її роботи написані в техніках графіки, олії та акварелі дивують красою і не зилишають байдужими нікого.

Запрошуємо студентську молодь та працівників КУП НАН України,
усіх бажаючих до перегляду картин 
МАРИНИ ЧОПЕЙ 
у стінах Київського університету права НАН України!
 

Підписка на новини
Контакти

 

Поштова адреса:
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

 

Більше »