Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Увага! Вийшла друком книга «Легендарні села України» з серії «Культурно-історична спадщина України»
      Вийшла друком книга «Легендарні села України» з серії «Культурно-історична спадщина України» (автори-укладачі: Ю.Л. Бошицький, Х.И. Роглєв, І.А. Голубаха, Г.Б. Мунін). Ця книга - унікальна розповідь про історію, легенди, архітектурні пам'ятки відомих українських сіл, які зробили значний внесок в історію України.
      У виданні розповідається про історію, легенди, архітектурні пам'ятки відомих українських сіл, які зробили значний внесок в історію України. Книга ілюстрована унікальними фотографіями при¬роди, будинків, церков, замків, фортець та палаців, портретами відомих людей. Видання призначене для збереження реліктів, унікальних пам'яток архітектури та історії цікавих сіл України, що сприяє формуванню національної самосвідомості та історичної пам'яті українського народу.

       Книга «Легендарні села України» та її автори-укладачі: Ю.Л. Бошицький, Х.Й. Роглєв, І.А. Голубаха, Г.Б. Мунін стала переможцем у номінації «Моя країна» в якій розглядались книги, які різнобічно представляють країну та отримала диплом ІІ ступеня.

 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg