Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> УВАГА! Запрошуємо студентів КУП НАНУ до участі у міжнародному конкурсі наукових робіт з питань захисту персональних даних
УВАГА! Запрошуємо студентів КУП НАНУ до участі у міжнародному конкурсі наукових робіт з питань захисту персональних даних

pat1.jpg

ШАНОВНІ СТУДЕНТИ КИЇВСЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ ПРАВА  НАНУ,
РОЗПОЧАТО МІЖНАРОДНИЙ КОНКУРС НАУКОВИХ РОБІТ З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ.
    Протягом декількох років  в рамках угоди про співпрацю між Київським університетом права НАН України та Національним департаментом по захисту даних і свободи інформації (Угорщина), проводиться міжнародний конкурс наукових робіт з питань захисту персональних даних.
pate1.jpg
pate2.jpg
    Цього року тематика наукових робіт стосується «Реформи захисту даних ЄС та її потенційний вплив на країни, що не є ЄЕП» та «Конвенції Ради Європи про доступ до офіційних документів: чи вдався експеримент?». 
    Перший тур захисту наукових робіт на українській мові пройде 07 вересня 2018 року  на базі Київського університету права НАН України.  В результаті конкурсного відбору буде визначено п’ять кращих наукових робіт,  виконавці яких прийматимуть участь у другому турі та презентуватимуть свої роботи в Угорщині.
    Другий тур передбачає захист п’яти кращих наукових  досліджень та презентацій на англійській мові в офісі Президента Національного департаменту по захисту даних і свободи інформації Аттіли Петерфалві, що пройде 17 вересня 2018 року у місті Будапешт (Угорщина).
    В рамках поїздки до Угорщини відбудеться  зустріч з Головою Конституційного Суду, Омбудсменом та іншими посадовцями урядових структур Республіки Угорщина, а також, візит до Парламенту Угорщини та цікава культурно-екскурсійна програма.
pate3.jpg pate4.jpg
    Дана співпраця є надзвичайно корисною не лише для розвитку теоретичних і практичних навичок студентів факультетів правознавства та міжнародних відносин КУП НАН України, але й важливим кроком на шляху розвитку співробітництва між Україною та Угорщиною в правовій, науковій  та освітній сферах.
pate5.jpg
pate6.jpg

ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ УСІХ БАЖАЮЧИХ
СТУДЕНТІВ КУП НАНУ.
За додатковою інформацією звертатись
за телефоном 80674403478 або по ел. пошті    Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Сарських Олена Павлівна, завідувач відділу міжнародних зв’язків та грантів КУП НАНУ


 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg