Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> В Київському університеті права НАН України пройшов Саміт по безпеці -2018
В Київському університеті права НАН України пройшов Саміт по безпеці -2018
     Науково-методологічний саміт, який нещодавно відбувся в Києві, згуртував навколо себе освітян, науковців, урядовців, співробітників вітчизняних і міжнародних організацій, викладачів та студентську молодь.
    Організували такий потужний Саміт на тему: «Безпека-2018» Київський університет права НАН України, Комітет по електронним комунікаціям Торгово-промислової палати України, Асоціація Wireless Ukraine – найбільша профільна громадська організація України, яка працює на ІТ-ринку більше 15 років до складу якої входять 78 державних організацій з України та інших країн світу.
    В рамках Саміту виступили представники найбільших транснаціональних ІТ-компаній, визначні експерти в сфері права, співробітники українських державних органів і підприємницьких структур та ін.
     Це перший Саміт в такому форматі, який відбувся в КУП НАН України. В наступному році планується продовжити розвиток цього напряму.
    У наукових доповідях порушувалися актуальні питання сучасного розвитку ІТ-індустрії, зокрема, впровадження комплексної системи безпеки бізнесу: реальні загрози і шляхи їх ефективного подолання (С. Казьмірук), проект Crystal: відстеження шляху переміщення підозрюваних трансакцій до кінцевого одержувача або місця збуту криптовалюти (В. Радиш), застосування дронів в системах безпеки (В. Лановенко), загальний регламент щодо захисту даних ЄС, який вступає в силу 25 травня цього року: на що слід звернути увагу (Є. Колотилов), архітектура права в сфері кібербезпеки в ЄС і Україні (Ю. Котляров), використання блокчейн технологій для забезпечення кібербезпеки в оборонному секторі (І. Пігарев), стратегії кібербезпеки, які посилені хмарними платформами, електронним інтелектом і Блокчейн, а також посилення безпеки ІТ-послуг за допомогою методологій управління ITJL, SIAM, Veri SM (І. Паламарчук).
sa2.jpg sa5.jpg sa6.jpg
    В рамках Саміту пройшов круглий стіл: «Обговорення використання комплексних заходів систем безпеки для компаній в сьогоднішніх реаліях агресивного ринку і особливостей України».
    Окрім того, під час Саміту відбулася презентація дослідницького наукового проекту «Стратегія інформаційної безпеки України: правові засади захисту інформації».

Петро Біленчук
 

Підписка на новини


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
Київ, вул. Доброхотова, 7а
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg