Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
В Київському університеті права НАН України завершився триденний експрес-курс «Стратегії видатних юристів»
     Як раніше було анонсовано, з 27 травня 2014 року, в стінах Київського університету права НАН України було організовано та проведено триденний експрес-курс «Стратегії видатних юристів». 28-29 травня відбулись змістовні лекції провідних юристів України, які ділились зі студентами-учасниками заходу своїми успішними стратегіями в професії.
    Серед учасників експрес-курсу були студенти Інституту міжнародних відносин КНУ ім. Т.Г. Шевченка, юридичного факультету КНУ ім. Т.Г. Шевченка, правничого факультету НаУКМА, юридичного факультету та факультету міжнародних відносин КУП НАН України, юридичного факультету КНЕУ ім. Вадима Гетьмана, Інституту міжнародних відносин НАУ тощо. До участі в заході долучились представники професорсько-викладацького складу Київського університету права НАН України.
    28 травня робота експрес-курсу була сконцентрована на спічі радника ЮФ Sayenko Kharenko Дмитра Тараника, який спеціалізується на антимонопольному і конкурентному праві, має багаторічний досвід юридичної практики у сферах корпоративного права, злиттів і поглинань, іноземних інвестицій та приватизації.
    Окрім специфіки конкурентного права України, Дмитро Тараник охоче розповів присутнім про свій професійний шлях. Також, окремо відмітив особливості американської юридичної освіти, адже свого часу він навчався на юридичному факультеті Пітсбургського Університету (м. Пітсбург, Пенсільванія, США). «Недооцінювати українську вищу освіту – не ватро. Особливо порівнювати її з американською. Принаймні після наших університетів легко перенавчити майбутнього фахівця», – зазначив спікер у виступі.
    Після своєї доповіді Дмитро Тараник охоче відповідав на всі запитання студентів, які торкались не тільки професійної діяльності гостя. Він також давав поради молодим людям щодо можливості проходження стажування в провідній ЮФ Sayenko Kharenko.
    Цього ж дня організатор експрес-курсу «Стратегії видатних юристів», адвокат Лана Свириденко провела практичне заняття, яке було направлене на виявлення у студентів-учасників отриманих вражень і пропозицій щодо подальших подібних заходів.
     Також, Лана Свириденко розповіла історію організації такого заходу, якого свого часу (за період її навчання в університеті) так не вистачало студентам-юристам.
    29 травня програма заключного дня експрес-курсів включала доповіді трьох спікерів, а саме: Олени Вишнякової, керуючого партнера  Міжнародної юридичної компанії «ЮЛС Чарногурський та Вишнякова», Олексія Кота, керуючого партнера ЮФ «Антіка» і Вікторії Пташник, партнера Droit Law Firm.
    Олена Вишнякова у своєму спічі акцентувала увагу студентів на тих якостях характеру, які потрібно мати або в собі виховувати для успішної кар’єри. Більше того, розповіла про свій шлях в юридичних фірмах, а також порадила студентам починати працювати зараз. «Якщо хтось із вас має публікації або проявляє активність в громадській роботі про це завжди потрібно зазначати в резюме. Можливо, саме такі особливості відіграють значну роль при вивченні вашого резюме роботодавцем. Гарні оцінки в дипломі – для мене завжди остання справа при виборі претендента. Хоч я і сама маю «червоний» диплом», – відмітила Олена Вишнякова.

    Олексій Кот під час зустрічі зі студентами розповів про свій професійний шлях, акцентуючи увагу на важливості ґрунтовної академічної, університетської освіти, фундаментальної теоретичної підготовки. Спікер наголосив на важливості для сучасного юриста знання іноземної мови та бажання працювати у певній сфері юриспруденції.  

     Вікторія Пташник провела короткий екскурс сучасних тенденцій ринку юридичних послуг в Україні, а також розповіла про деякі особливості зарубіжних юридичних компаній. Наголошувала у виступі на тому, що досить важливо студенту розвивати в собі уміння працювати в команді, адже для успішної кар’єри в юридичних компаніях – важливий елемент. Студенти у своїх запитаннях підіймали теми боротьби з депресією, які книги здійснюють вплив на формування особистості в юриспруденції, а також цікавилися звичками гостя. На всі запитання студентів-учасників Вікторія Пташник радо відповідала, а наостанок побажала бути соціально активними та свідомими – це запорука успішної і вдалої кар’єри в майбутньому.

     В кінці із заключним словом виступила декан юридичного факультету, завідувач кафедри господарського права та процесу КУП НАН України Світлана Бевз, яка подякували всім учасникам за активну триденну участь в експрес-кусах, а також запросила брати участь в науково-практичних заходах Київського університету права НАН України, який завжди радий приймати гостей у своїх стінах.
     Організатор експрес-курсу «Стратегії видатних юристів», адвокат Лана Свириденко також долучилась до цих слів та подякувала всім за участь та пропозиції щодо подальших заходів і окремо відзначила керівництво та студентів Київського університету права НАН України, які радо допомогли в організації та проведенні триденного курсу.

Матеріал підготував:
студент 3 курсу, юридичного факультету,
голова НТС КУП НАН України,
Матат Андрій  


 

Підписка на новини


Контакти

 

Поштова адреса:
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

 

Більше »

Відео архів цікавих подій

box.jpg