Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> В куп НАН України було проведено науково-практичний семінар на тему: «Інноваційні засади комунікаційного розвитку»
В куп НАН України було проведено науково-практичний семінар на тему: «Інноваційні засади комунікаційного розвитку»
На базі Комунального закладу вищої освіти «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського» спільно з кафедрою кримінального права та процесу КУП НАН України відбувся науково-практичний семінар на тему: «Інноваційні засади комунікаційного розвитку».
Захід відбувся за сприянням професора кафедри кримінального права і процесу Київського університету права НАН України Петра Біленчука та доктора філософії, завідувача кафедри соціально-економічних дисциплін КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського» Тетяни Юзько.
Семінар зібрав кращих представників юридичної та педагогічної спільноти, на якому обговорювалися актуальні питання, пов’язані із поширенням новітніх комунікаційних ідей у електронному (цифровому) суспільстві – від історії становлення цього міждисциплінарного напряму до закономірностей прийняття індивідуальних рішень і впровадження інновацій як у державних, так і приватних установах, підприємствах та громадських організаціях. 
Доповідачами виступили:
1. Біленчук П. Д. – кандидат юридичних наук, доцент, професор кафедри кримінального права і процесу Київського університету права НАН України;
1. Кравчук О.О. – заступник начальника управління Департаменту забезпечення діяльності міністра МВС України;
2. Леонтьєв А.О. – кандидат математичних наук, голова комісії аудіо-візуального мистецтва Канівського фахового коледжу культури і мистецтв;
3. Ковальчук Ю.І. – кандидат юридичних наук, доцент Київського університету права НАН України;
4. Малій М. І. – директор правничої компанії «АЮР-КОНСАЛТИНГ», м. Київ;
5. Тулін В.О. – викладач ви щої категорії, викладач-методист Канівського фахового коледжу культури і мистецтв; 
6. Шандрука С.М. – кандидата державного управління, заступник завідувача кафедри соціально-економічних дисциплін КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського» ;
7. Туліна Г.В. – викладач вищої категорії, викладач-методист Канівського фахового коледжу культури і мистецтв;
На завершення науково-практичного семінару Петро Біленчук подарував 100 електронних наукових книг «Дороговкази Сонячного суспільства знань: духовність, справедливість, професіоналізм», які стануть у нагоді як викладачам, так і майбутнім випускникам у подальшій професійній діяльності.
Прес-центр КУП НАНУ
 

Підписка на новини
Контакти

 

Поштова адреса:
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

 

Більше »