Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> В КУП НАН України провели День відкритих дверей в режимі онлайн
В КУП НАН України провели День відкритих дверей в режимі онлайн
01 квітня 2021 р. в Київському університеті права НАН України відбувся День відкритих дверей у режимі онлайн. В інтерактивному заході взяли участь майбутні вступники з усіх куточків України.
У ході онлайн-зустрічі абітурієнти мали змогу ознайомитись з особливостями вступної кампанії у КУП НАН України 2021 р., поспілкуватись з керівництвом вузу та в реальному режимі отримати відповіді на будь-які хвилюючі їх запитання.
На початку заходу від імені керівництва вузу учасників онлайн-зустрічі привітала проректор з навчально-методичної та наукової роботи О.О. Хорватова, яка розповіла про особливості та переваги навчання в університеті, ознайомила зі спеціальностями та освітніми рівнями КУП НАН України.
Відповідальний секретар Приймальної комісії К.С. Лісова ознайомила абітурієнтів із правилами прийому до КУП НАН України у 2021 р. та провела вебінар на тему: «Майбутнім магістрам. Вступ 2021». Під час демонстрації запропонованої презентації, майбутні магістри мали можливість розібратись із алгоритмом реєстрації вступників для складання Єдиного вступного випробування і Єдиного фахового вступного випробування на базі Українського центру оцінювання якості освіти та ознайомитись із графіком основних етапів вступної кампанії у 2021 р.
Перший досвід проведення такого заходу продемонстрував, що й в умовах карантину двері Київського університету права НАН України відкриті для всіх бажаючих.
Наступний День відкритих дверей відбудеться онлайн 15 квітня 2021 р. Запрошуємо всіх долучитися до онлайн-зустрічі!
Прес-центр КУП НАНУ
 

Підписка на новини
Контакти

 

Поштова адреса:
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 424-33-35
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

 

Більше »