Київський університет права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> В КУП НАН України відбулося засідання наукового гуртка для студентів спеціальності «Міжнародне право»
В КУП НАН України відбулося засідання наукового гуртка для студентів спеціальності «Міжнародне право»
09 червня 2022 р. в.о. завідувача кафедри державно-правових та галузевих правових дисциплін Толкачовою І.А. проведено засідання наукового гуртка для студентів спеціальності «Міжнародне право», присвячене розвитку та сучасному стану конституціоналізму й впливу на нього глобалізаційних процесів, а також узагальненню державно-правової теорії і практики конституційного будівництва в Україні та державах світу. На дану тематику здобувачі вищої освіти презентували доповіді, що супроводжувались актуальними та інформативними презентаційними матеріалами, які стали свідченням набуття ними професійних якостей і навичок здійснення наукових досліджень. 
Проведення даного заходу стало одним з підсумків вивчення дисципліни «Порівняльне конституційне право». У засіданні наукового гуртка взяли участь студенти 1-го курсу денної форми навчання та 2-го курсу заочно-дистанційної форми навчання спеціальності «Міжнародне право». 
Під час засідання студенти активно дискутували, обмінювалися думками, висловлювали власні погляди на питання, що розглядалися. Наприкінці заходу було підведено підсумки.
Прес-Центр КУП НАНУ
 

Підписка на новини
Контакти

 

Поштова адреса:
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
(044) 423-74-71
Телефон довіри:
(044) 409-23-28

 

Більше »